Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

A je to tu zas.. nepřizpůsobiví cikánští zmr..

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

RedHead
Zrzavý Tsunami
Auto: Polovofroud hustokrutáhlítka
Místo/Bydliště: Uhříněveský doupě
Stav: Offline

Re: A je to tu zas.. nepřizpůsobiví cikánští zmr..

Příspěvek od RedHead » Stř 29.05.2013, 17:29

estli je tohle normální chování, tak ho tady někomu přeju za souseda :D

vobludózní Y60 f khaki

MirekII
Legenda fóra
Místo/Bydliště: Vys.Mýto - Hrušová, tel: 603510691, mail: privbox@seznam.cz

Příspěvek od MirekII » Stř 29.05.2013, 17:47

Ať si kdo natáčí co chce, píše si co chce, zastává se koho chce, realita je prostě realita, kterou tím nezkreslí a neudělá takovou, jakou by ji chtěl.
Cigoši mají pověst takovou, jakou si zaslouží. Každej má pověst, jakou si zaslouží. Jestli chce kdokoliv svoji pověst změnit, musí začít u sebe a ne chtít po ostatních, aby se na něj dívali jinak, aniž by pro to cokoliv udělal.
Je jasný, že to mají cigoši těžký, nicméně si nasrali do bot sami. Pokud by opravdu chtěli, tak svoji pověst napravit dokážou bez jakýhokoliv přičinění, stejně jako se dokážou organizovat hodně dobře a rafinovaně, bohužel, pouze v případě, že je to výhodný pro ně.
Je plno ksindlu mezi černejma i bílejma, nicméně ksindl zůstane ksindlem a nezaslouží si žádnou podporu ani jeden.
K cikánům mám jediný: Potkávám je, střetávám se s nima, naprosto stejně, jako s bílejma. Vůbec nemám důvod o nich něco speciálně zjišťovat, starat se o to, jak jim je, kde bydlej a co dělaj. Pokud chtěj, tak mi to řeknou sami, podebatujem o všem možným, prostě není problém. Jsou to normální občani, který mají stejný povinnosti a práva jako já. K normálním občanům, korektním a slušnejm se teda chovám stejně, s ostatníma nemám o čem, nepodporuju je ani se do nich nenavážím, pokud oni nechaj na pokoji mě a jiný slušný lidi, nejednaj společensky nepřijatelně, rozumí se tím tak, jak je nastaven zdejší společenskej standart.
Pokud odsoudím cikánskou lumpárnu, vyhražuju si, aby mě někdo nazval rasistou. Kdo to udělá, je rasista sám, jelikož je to on, kdo rozlišuje barvu pleti. Jako spořádanej občan mám ale právo se dozvědět, jestli lumpárnu provedl cikán, nebo bílej.
Stejně tak odsoudím i lumpárnu, kterou proved bílej. Zmrd je zmrd, černej nebo bílej, vidí v tom snad někdo nějakej problém? Nebo dokonce rozdíl??
Pokud média nebudou objektivně a detailně označovat lumpy, potom se nikdo nesmí divit, že i lumpárny, který spáchají bílý ksindly, budou připisovaný černejm a zase naopak. Obojí je špatně a vinu nesou sráči, co objektivní informace o barvě pleti záměrně tají.
Jakýkoliv zatajování těchto informací o barvě pleti je jednání s rasovým podtextem vůči občanovi, před kterým je lump zvýhodňován tím, že má nadstandartní informační servis s cílem jeho lumpárnu co nejvíc zamlžit.
Stejná lumpárna je zatajení barvy pleti i u lidí, který vykonají záslužný čin, který je třeba kladně ohodnotit a ocenit. I tady je páchána křivda, neboť i černý dokážou jednat společensky kladně. Alespoň já jim to věřím, když to o sobě tvrdí, ale ty svinský média ne a ne zveřejnit kdo ve skutečnosti kladný činy koná.
Pokud něco někdy provedu, budu trvat na tom, aby byla zveřejněna i barva mý pleti a to sice proto, aby náhodou nebyla křivě obviněna jiná menšina, která s mojí lumpárnou neměla nic společnýho a o to víc by mě mrzelo, kdyby měla náhodou jinou barvu pleti!!!! Já mám v zimě bílou, v létě ztmavnu podle toho, jak vystavuju ksicht na sluníčko.
Pokud to někerý zastánci nepřizpůsobivých a problémových cikánů stále nechápou, tak mimo jiný nechápu, jak je možný, že jsem ještě neviděl vietnamce v pasťáku, zvláštní škole, na sociálce, nebo vyřvávat, že nemá práci, že je mu odpírán přístup ke vzdělání, že nemá kde bydlet, prostě všude tam, kde se to černejma jen hemží? Slyšel někdo někdy v rádiu nebo v televizi pořad výhradně pro vietnamce a nebo bohatě dotoval a horlivě pořádal nejrůznější cikánský divadýlka, který nazýval festivalem menšinových kultur??? Poždoval někdy vietnamec, aby pro něj někdo vymýšlel speciální programy, díky kterým se včlení do společnosti?
Hovno! Jedno velký hovno požadovali vietnamci a žijou si tu klidně a spořádaně bez problémů se začlenili do společnosti a žijou si tu často s menšími problémy, než si tu žijeme my, příslušníci původního národa. A zaslouží si to, jelikož zásluhu na tom mají oni sami.
V týhle souvislosti je třeba si přiznat, že i my máme to, co si zasloužíme a je to pouze na nás, jestli si necháme srát na hlavu od každýho, kdo si to usmyslí a začne blábolit o rasizmu.
Kdo se mnou nesouhlasí, ať mi to klidně napíše. S kýmkoliv o tom mohu nezaujatě diskutovat, pokud je i on nezaujatý debaty schopen a vnímá realitu takovou jaká je.

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » Stř 29.05.2013, 18:31

MirekII - Já souhlasím,dá se říct prakticky se vším co jsi napsal.

S cikánama jsem pracoval (no,pracoval...),šéf nám taky vždycky říkal ať se k nim chováme slušně,že sou to lidi jako my.No potom jednoho dne se celá jejich parta vypařila i s polovinou nářadí (vrtačky,aku atd...) a už je nikdo neviděl.No a pak už jim i šéf říkal kurvy černý :) .

Cikány jsem viděl od mala v naší vesnici.Všude odpadky a hnus,okolo bytovek bordel a normální člověk tam radši ani nešel okolo...

Cikány máme i tady ve městě (naštěstí ne moc),ale stačí to bohatě.Máma dělá na benzíně a choděj tam akorát krást,když jim řekně že je vidí na kamerách tak jí nadávaj že je píča a podobně.Bojí se že jí ještě zmlátěj.A je to pořád dokola...Zajímavý že s normálníma lidma tam problémy snad nikdy neměla.Čím to?

Cikán mi ukrad hvězdičku z Mercedesu a přitelkyni típnul vajgl o střechu na kabriu - obojí na kameře.Zajímavý že bílej mi ještě na auto nehrabal,divný když je nás bílejch tolikrát víc že?

Co tím chci říct?Že kurva nesoudím nikoho podle barvy pleti nebo podle toho co je zrovna "IN",jak tu naznačil Kupec...Soudím podle zkušeností,který s nima prostě nemám dobrý.Ano,slyšel jsem pohádky o tom jak existujou i normální cikáni,co pracujou,platěj nájem a chovaj se slušně.No,věřím tomu že ano,ale jestli jich bude 1% tak to bude moc.A o tom to je,když se tady budeme chovat všichni jako oni,společnost totálně ztroskotá a přestane fungovat za pár dní,beru to tak že nás prostě využívaj a parazitujou na nás.To se mi nelíbí...

Není to o barvě pleti,je to o tom že lidi sou kurvy.To že kurvy maj většinou stejnou barvu je asi jen náhoda :pivo: .

Lubomir.tylich
Staroffrouďák
Auto: Nissan Patrol GR Y61
Místo/Bydliště: Šumperk a okolí
Věk: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubomir.tylich » Stř 29.05.2013, 18:41

Mirek II : Napsal jsi to pěkně a samo že když je někdo zmrd,je jedno,zda je bílej,nebo černej,má dostat každej hajzl,co si zaslouží......
Ale statistiky hovoří za vše a zkušenosti mné jsou natolik bohaté,že osobně jsem těžce zamindrákovanej,vůči černým,tím nemyslím,jen Romy,ale i Nigerijce a jim podobné......to stejné muslimové a mohu z vlastní zkušenosti říci,že už jsem byl v takové situaci,kde to bylo jasné dané,bud JÁ,nebo ON a nevím,uda už proti vám někdo držel nuž a chtěl se vám hoši kouknout do střžev a nebo do žaludku,ale proti mě jo,dodne jsem vděčný kamarádovi,kterej je voják za to,co mě naučil,jinak bych tady nebyl a moje rodina taky...byl to Nigeriec a uznával Islám,nehovořím otom rád a nijak se nechcu chlubit,ale uvědom me si,že musíme udělat pořádky mezi sebou a nepustit si je mezi sebe,to znamená i to,že bílá žena žije z černochem a opačně,dochází tímto k míšení ras !!! to je další problém MiroII !!
Osobně nechodím ani do wietnamského obchodu,nee tržnici ale obchodu,protože toho hajzla šikmookého nemohu ani cejtit.

POKUD TOHLE NAŠE SPOLEČNOST VŠE BUDE PODPOROVAT,JDEME RYCHLE DO PRDELE A JAK TO MÁ NAPSANÉ V PODPISU CZAP : !!!!!!!!! JE TO V LIDECH !!!!!!!!

http://www.predator4x4.cz
-NON-STOP 721422919
Záložní zdroje - dieselagregáty -
pronájem,půjčovna,servis-od 1kva do 1600kva
Nissan Patrol GR Y 61 White Power ....
Sabaton ....
Rammstein - Ich tu dir Weh ????

Zappa
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Pod Leinbruckem doprava.
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappa » Stř 29.05.2013, 18:53

Dyk more si tady jenom povídáme, ne?

Potěšení je na vaší straně.

Lubomir.tylich
Staroffrouďák
Auto: Nissan Patrol GR Y61
Místo/Bydliště: Šumperk a okolí
Věk: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubomir.tylich » Stř 29.05.2013, 18:54

Zappa » stř 29.05.2013, 18:53 napsal:Dyk more si tady jenom povídáme, ne?
:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: jo brácho :smich: :smich: :smich: :smich:

http://www.predator4x4.cz
-NON-STOP 721422919
Záložní zdroje - dieselagregáty -
pronájem,půjčovna,servis-od 1kva do 1600kva
Nissan Patrol GR Y 61 White Power ....
Sabaton ....
Rammstein - Ich tu dir Weh ????

masar
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Žabožrout
Místo/Bydliště: Děčín
Věk: 27

Příspěvek od masar » Stř 29.05.2013, 20:03

MirekII: Taky souhlas s většinou co se týče cikánů, ale s Vietnamcema to taky není zas tak růžový, o těch sice nikde neslyšíš, ale na druhou stranu spousta z nich provádí různý levárny, ať už je to při obchodování s čímkoliv... :ramena:

Tátova radost - Discovery II Td5, moje utrpení - Renault R19 :-D
- FOTOGALERIE - http://masarr.rajce.idnes.cz/ - aktualizace 3.2.2013 -
- VIDEA - http://www.youtube.com/user/MasarRadek/videos -

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » Stř 29.05.2013, 20:13

Pravda,ale aspoň nenapadaj všechny okolo,nedělaj bordel,nekradou a chovaj se slušně.
Možná sou to šmelináři (ale určině né všichni),ale osobně jsem nikdy s žádným Vietnamcem neměl problém,proto na ně nemůžu říct půl slova :wink: .

MirekII
Legenda fóra

Příspěvek od MirekII » Stř 29.05.2013, 20:25

Lubomir.tylich » stř 29.05.2013, 18:41 napsal:Mirek II :

POKUD TOHLE NAŠE SPOLEČNOST VŠE BUDE PODPOROVAT,JDEME RYCHLE DO PRDELE A JAK TO MÁ NAPSANÉ V PODPISU CZAP : !!!!!!!!! JE TO V LIDECH !!!!!!!!
To je to, v čem je problém. Pokud naše společnost bude vše podporovat.
Podporovat někoho bez toho, aby vzájemný plnění bylo vyrovnaný je cesta do pekel, na který to začne ústupkama, kterým jenom druhá agresivnější strana získává na síle.
Nejsem žádnej extrémní radikál, jsem pro korektní jednání v duchu obecnýho standartu danýho regionu. Nic špatnýho tedy není na tom, že pokud chce někdo někde žít s tím, že daný region odpovídá víc jeho mentalitě, ok, nic proti tomu, pokud je schopen akceptovat pravidla, který tam platěj. Pokud se přizpůsobí a bude se chovat slušně, nevznikne sebemenší problém.
Předem je třeba jednoznačně a zřetelně dát najevo, co společnost akceptuje a co ne, dokonce v ideálním případě to ani není třeba, jelikož je ve vlastním zájmu každýho se nejdřípv detailně seznámit s prostředím, do kterýho se hodlá nakvartýrovat.
Není třeba se přistěhovalcům bránit, ale je třeba jenom stanovit jasný pravidla, který platěj pro všechny. Buď je přijmou se vším všudy, a nebo budou muset čelit problému, který se nazývá vyhoštění. V zájmu ochrany a zajištění klidného a bezpečného života vlastních občanů, kteří na ni mají plné právo a ze svých daní si ji nemálo platí.
Ono si pod pojmem přistěhovalec každej představí hned nějakou uzenku, ale pro příklad není třeba chodit nijak daleko. Hodně emigrantů z doby před převratem se setkalo s jistým rozčarováním i v Německu. Němec je Němec a před Němcem Čech nebude nikdy upřednostněn. Tečka. Žádná diskuze. Slušně a korektně to Němec dokázal vysvětlit i podložit argumenty. Německý občan má přednostní právo být německým občanem. Proti tomu nelze nic namítat a tak by to mělo být. Kdo není ochoten to přijmout, nikdo ho nedrží hledat si štěstí jinde, ale do doby, než takovej plac splaší bude prostě akceptovat to, co platí tady.
Ale stále je všechno co jsem napsal cítit rasovou nesnášenlivostí nebo xenofobií (jesli je to to správný slovo). Proto dám ještě jednodušší příklad.
Prostě pokud se z vlastní vůle octnu v jiným prostředí, ať se mi to líbí nebo ne, musím přijmout jeho zvyklosti a pravidla. A nejedná se jen o prostředí jiný země. Stačí, když se v paneláku přesuneš do vedlejšího vchodu, přiženíš se do jiný rodiny, změníš zaměstnání, hospodu, internetový fórum... prostě to, jak tě přijme nový prostředí je jen o tobě a tvý citlivosti a vnímavosti, díky který jsi schopen se přizpůsobit, přijmout pravidla, získat přátele a stát se více či méně oblíbeným, ale prostě snesitelně a akceptovatelně fungovat. Všichni tady víme, že ne vždycky se to podaří. Prostě pokud někam vtrhnu a začnu si diktovat, nemůžu očekávat, že se na mě všichni vrhnou s nadšením, že sem jim tam doteď chyběl.
Hodně z nás asi taky ví, že nejlepší soused je žádnej soused a že i tomu doposud báječnýmu sousedovi hmůže hrábnout a jediný, co lze pak smysluplnýho udělat, je odstěhovat se jinam.
Prostě příkladů každej zná milion a všechny jsou jen o jednom. O lidech a jejich schopnosti komunikace a ochoty si vyjít vstříc.
Potom je ale těžko pochopitelná sociální politika našeho státu a už vůbec ne politika začleňování nepřizpůsobivejch mezi obyčejný lidi. Ale pořád musím zdůrazňovat, že to není jen o cikánech, magorů je mezi bílejma taky slušná porce a jeden psychicky labilní je schopen v jednom panelákovým vchodě udělat ostatním z života peklo. Takže cikán necikán, zmrd je to a jako se zmrdem je třeba s ním naložit. Buď se zklidní a nebo musí počítat s dalším levelem reakce na jeho neschopnost se přizpůsobit okolí.
Zase je třeba si uvědomit, že tak mohou vzniknout jistý oblasti, kde je větší výskyt magorů, který maj podobnou mentalitu a tak si nevaděj.
To je ale taky v pořádku, jen se nesměj snažit svoje manýry uplatňovat jinde, než ve svým teritoriu, do kterýho jim nikdo dobrovolně nebude taky strkat nos. Osobně nemám nic proti stavění zdí a plotů, který sloužej k vyznačení prostoru, ve kterým jsem nebo nejsem vítanej či kterej hodlám či nehodlám navštívit.
Prostě tohle je jasný už v "komunálním" měřítku a nelze nepochopit, že to už vůbec bude platit v měřítku národů s rozdílama mentality daleko většíma, než to, jestli je někdo větší či menší magor.
Dýlka mejch psychickej výlevů svědčí o tom, že o tom často přemýšlím a že mě to prostě sere, že tak jednoduchý pravidla ještě nebyl schopen nikdo aplikovat do všedního života, kterej by se tak stal přehlednější a mnohem jednodušší.
A ještě k těm Vietnamcům. Jedno jim nejde upřít. Vědí, že tu nejsou doma a podle toho se chovaj. Nutno podotknout, že zatím... To, jestli platěj daně nebo ne, není věcí občana, ale systému kterej stejně blbě jako sociální politiku nastavili naši nekompetentní zákonodárci. To, že se mezi sebou sem tam pobijou, je jejich věc. V každým případě neznám případ, že by se chovali jako uzenka na tom videu a vůbec uzenky.
Moje paní má možnost dostat se do ústavu pro nejrůznějc postižený mentály. Vyuprávěla mi, že mezi nima byla i naprosto normální cikánská holčička, která je na úrovni 2 letáho dítěte jen proto, že ji cigoši doma drželi, fingovali, že je zaostalá a nemocná a díky tomu jim systém přiznal dávky na bezmocnost, opatrovnictví a pod. Když se jim na to přišlo, tak chvilku sekali latinu a holčičku vodili do ústavu alespoň na dopoledne, kde za krátkou dobu udělala velkej pokrok a snad dokonce začala útržkovitě mluvit. Po přezkoumání nějakou sociálkou jim povinnost vodit holčičku zrušili. Cigoši okamžitě stopli jakoukoliv snahu a když tam byla sociálka za půl roku na kontrole, holčička byla zase v posteli a zavřená, aby se náhodou nezlepšila natolik, že by přišli o ty všechny příspěvky.
Tohle by žádnej vietnamec nedokázal a pokud jo, tak si myslím, že by v tom lepším případě prostě zmizel beze stopy z povrchu zemskýho. To je obrovskej rozdíl mezi nima a proto vietnamce považuju za mnohem kulturnější a vyspělejší etnikum, než romáky.
Sory za román.

konas
Staroffrouďák
Auto: Toyota hdj 80 4,2td

Příspěvek od konas » Stř 29.05.2013, 20:31

krasne to mas napsane predsedo . problem je ten , ze ani 100 lidi tu na foru "" stim nic nenadela """

MirekII
Legenda fóra

Příspěvek od MirekII » Stř 29.05.2013, 22:46

konas » stř 29.05.2013, 20:31 napsal:krasne to mas napsane predsedo . problem je ten , ze ani 100 lidi tu na foru "" stim nic nenadela """
Já vím, ale alespoň mám čistý svědomí, že jsem v rámci svejch možností udělal co jsem mohl. A dokud budou lidi psát, že s tím souhlasej, pak je to pro mě zpětná vazba, že tu realitu vidím takovou, jaká je. Dyť víš sám, že někdy člověk už neví, jestli je normální on a všichni kolem pošuci a nebo naopak, jestli jsou normální všichni kolem a on jenom sám jedinej pošuk :-). Někdy je dobrý tohle zkontrolovat :-)
to, co se děje v Duchcově , je zatraceně nebezpečný a je třeba nedělat, že se ho to netýká. Ta cigošská reprodukce je natolik alarmující, že skutečně přijde doba, kdy se z většiny stane menšina. Jenomže ta většina, která nastoupí, už nebude tak tolerantní a bude se chovat mnohem arogantněji a bezohledněji, než se chová teď. Není pochyb o tom, že bude ochotná akceptovat požadavky tý menšiny, když už teď neakceptuje požadavky většiny.
Z toho videa jde hrůza, když si představíš, že jdeš s holkou po ulici a najednou jste tam jen sami a široko daleko nikdo na vaší straně. To je pak hodně nepříjemná situace, zvlášť ve státě, ve kterým bouchačka v kapse znamená naopak přítěž, než něco pro pocit bezpečí a způsob, jak se z takový prekérky dostat bez úhony...

RapTom
Diskuzní Guru

Příspěvek od RapTom » Stř 29.05.2013, 23:05

nechci otravovat a přiznám se, ani moc číst tohle vlákno (mám tak trochu averzi na tuhle tu menšinu - spíš už většinu)
..ale tohle sem asi patří (doufám, že to zde tedy už není)

Otevřený dopis prezidentu republiky - agresivita CIKÁNŮ

(Myslím, že nás vláda za to jak se k tomu všemu staví, donutí k rasismu. Už je toho moc.)

Vážený pane prezidente,
dovoluji si Vám napsat tento otevřený dopis jako jeden z deseti milionů občanů, jejichž jste prezidentem i sám za sebe jako Váš volič. Byl jsem včera se svojí ženou svědkem neuvěřitelně brutálního a zcela bezprecedentního útoku romů na slabého nevinného českého chlapce. K případu byla sice přivolána policie, nicméně na jeho vývoj nemám žádný vliv a byl bych nerad kdyby tento případ "vyšuměl".

Sobota, 13.4.2013, supermarket Globus Černý most, Praha 9, krátce po poledni.

Romská rodina - otec, matka, babička + dvě malé dcery jsou na nákupu. Kromě nich též množství nakupujících české národnosti. Malé romské dívky se honí a běhají po obchodě. Jedna z nich naráží do přibližně patnáctiletého českého chlapce a padá. Ten jí pomáhá a zvedá jí. V tom se na něj vrhá dospělá romka, matka této malé dívky, a s křikem "ty zmrde já tě zabiju" jej mlátí pěstmi do těla - oblasti ledvin a do hlavy. Obstoupen romy, v pozici na kolenou je chlapec zbit. Romové odcházejí.
Já osobně jsem stál asi 15 metrů od tohoto napadení. Vše se seběhlo velmi rychle a nikdo z přítomných v podstatě nereagoval. Naše společnost nemá pro tyto případy vypracované obranné reflexy. (zatím) Než jsem se zorientoval a pochopil co se děje, bylo po všem. Šel jsem se zeptat napadeného chlapce co se stalo, ale ten byl totálně v šoku, plakal, nebyl schopen cokoliv říci a třásl se po celém těle. Ani jeho maminka toho příliš mnoho nesdělila, protože musela kromě něj utěšovat svého druhého mladšího syna. Nikdo z přítomných nereagoval v průběhu napadení, ani potom Sklopili hlavy a šli dále nakupovat. Nezbylo tedy než pozvednout vlastní hlas a řešit vzniklou situaci sám. Vyzval jsem okolo stojící k přivolání policie a k zajištění případných svědků. Jistě patřičně nahlas, aby všichni v okolí alespoň třiceti metrů poznali, že se najde alespoň jeden, kdo se romů a současné situace ve společnosti nebojí. Posluchačů bylo dostatek a jejich reakce byly zpočátku váhavé. Když romové zjistili, že jejich akce může mít nějaké další pokračování, tak jednají také. Otec dívky mne se slovy "zasraný gadžo" napadá, vyráží mi věci z rukou a dochází k fyzickému kontaktu. Poznává ale, že se nebojím a že je vlastně sám a bez přesily. Útok nepokračuje. Volí jinou taktiku. Svoji malou dceru, ano, tu které bylo pomáháno na nohy, narážejí hlavou do regálu aby byla zraněná a aby mohli svůj útok zdůvodnit, případně získat finanční odškodnění. Celou situaci nakonec bravurně zvládá přivolaná městská a republiková policie. Romové nemají doklady. Přidávají se další svědci ochotní svědčit - zajímavé, že pouze ženy. Napadený chlapec i po cca půl hodině od útoku je stále v šoku, třese se a bojí se o život. Doporučujeme mamince napadeného návštěvu lékaře a nabízíme odvoz. Říká, že má vlastní vozidlo a že s chlapcem lékaře navštíví.

Celý tento sobotní zážitek byl pohledem na tu nejsyrovější formu zloby a nenávisti této romské rodiny vůči čechům. Nezmiňuji proud těch nejhorších nadávek, které jsme museli vyslechnout Nepíši Vám tento dopis proto, že mne to baví. Píši ho proto, aby jste měl další informaci do mozaiky dění v tomto státě. Tento útok romů neskončil smrtí nebo fyzickým zraněním někoho z nás, ale byl zcela bez pochyby rasově motivován. Nechci být špatným prorokem, ale pokud se současný stav nebude řešit, bude to stále horší. Pokud bude výkon trestu pro některé "potrestané" formou rekreace, mine se účinkem. Pokud budou mít romské rodiny při výplatě sociálních dávek přednost před českými matkami s dětmi, napětí ve společnosti poroste….nechci pokračovat.
Chtěl bych vyšší míru spravedlnosti pro dobro nás všech a vy máte moc..

Mirous
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: opičí hory

Příspěvek od Mirous » Stř 29.05.2013, 23:13

Fotbal je zajímavý hlavně tím,
že pár tisíc příslušníků chudé lůzy na tribunách řve
na dvaadvacet milionářů "Makej hajzle"!!!

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Санкт-Петербург
Věk: 100

Příspěvek od Karlos » Stř 29.05.2013, 23:27

proč kurva veřejnoprávní televize není na straně většiny?
nebo tu věčinu aspoň kurva řádně a objektivně neinformuje
neska na Primě slovo vo tom že to byli cigoši, čt sem neslyšel nic.

fakt je, že už ca 2. měsíce nekoukám na správy a je mi líp, neska sem koukal a hovno se dověděl

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Lišák
Legenda fóra
Místo/Bydliště: Vysočina/Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lišák » Stř 29.05.2013, 23:42

Nissan Terrano II 3,0 TDI

Odpovědět