forester automat

Asi bych urazil SUBI Team, kdybych sem nedal tudle príma značku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

typographus
Staroffrouďák
Témata: 5
Auto: samurai a forester
Věk: 44

Re: forester automat

Příspěvekod typographus » Ne 11.10.2009, 20:03

Doro napsal:No a dyž už budeš řezat ty zatáčky, snaž se, aby ti motor neslezl pod 4 tis. ot./min. (jde to i ke 3 tis.). Ideálně tak kolem 5 tis. a jen lehce plynem řídit skluz, později zkus i levou nohou přibrzdit (ale to fakt nevím, co automat udělá). Přibržděním to projedeš eště rychleji :twisted: :roll: , ale opatrně s tou brzdou, je nutný cit.

Ty krávo,vole,von vozí děti do školky,nejezdí rallye :!: :!:
Jináč,pravda,forester se tak nějak drží silnice víc než vostatní vozidla. A je to podvozkem -samo,a taky těžištěm. Boxer je plochej a tím pádem níž než normal motor má těžiště :pivo:
Kam vyvážečka,tam já a sam taky.A něgdy i dál........
Forester je fuč,Outback ho nahradil :))

Autor tématu
Vláďa
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 87
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vláďa » Ne 11.10.2009, 20:09

třeba to byl můj pocit a ostatní by to dali vo hodně rychlejc, / asi jo/. Budu trénovat a pak dám vědět, bude to stát asi hodně benzínu, ale když teď doma ta moje nechce sou....t tak budu blbnout.
telefon na venkovskýho kluka: 605 258 735

Autor tématu
Vláďa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vláďa » Út 20.10.2009, 15:21

Potřebuju radu, vyměnil jsem olej v zadním difu a zdá se , že začíná hučet, ale jen při určitý rychlosti. Dal jsem tam od schelu spirax 80w-90. Nebo může hučet na trojku automatická převodovka? Ale zvuk byl spíš zezadu. Po přečtení článku ohledně automatů jsem měřil olej při nakoplém motoru a dolil jsem 1litr. Kde je pravda ohledně těch automatů? Měřit bez nakopnutí nebo na volnoběh. předtím to nehučelo, najel jsem na to tak 200km. Nebo špatnej olej v zadním difu? Dík

Doro
Témata:

Příspěvekod Doro » Út 20.10.2009, 23:06

A kdy se olej měnil naposled? Dost podstatná informace (tedy spíše sakra důležitá). Buďto ti odchází diferák do lovišť ignorováním pravidelné výměny nebo bude jen drobný problém, v kterém moc neporadím. Další důležité - co při výměně teklo ven? Jen olej nebo i něco v konzistenci vazeliny?
Pojezdi nějakou tisícovku a olej vyměň znova dle manuálu pro LSD (hypoidní soukolí) a prozkoumej vnitřek, zdy tam uvnitř něco nevypadlo. Zvední forestříka do vzduchu a zkus funkčnost LSD. Pokud svornost nefunguje, máš problém.
Mě to dělalo to samé co píšeš......no a teď mám nový dif.....raději se více neptej, bylo to sakra drahé :shock:

Autor tématu
Vláďa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vláďa » Stř 21.10.2009, 8:14

No právě že tek čistej olej, žádná sraška.

subaru.marie
nováček
Témata: 0
Auto: subaru forester
Místo/Bydliště: klatovsko

Příspěvekod subaru.marie » Čt 07.07.2011, 20:49

forester automat je super lepší auto neznám

typographus
Staroffrouďák
Témata: 5
Auto: samurai a forester
Věk: 44

Příspěvekod typographus » Ne 31.07.2011, 22:36

subaru.marie » čtv 07.07.2011, 20:49 napsal:forester automat je super lepší auto neznám

Já jo!!!! Manuál s redukcí :-))
Kam vyvážečka,tam já a sam taky.A něgdy i dál........
Forester je fuč,Outback ho nahradil :))

radekh
nováček
Témata: 0
Auto: momentálně žádné

Příspěvekod radekh » Stř 21.12.2011, 18:58

Měl jsem forester 2003 2.0X v automatu, a kvůli tomu automatu jsem to po půl roce prodal, nic horšího jsem snad v životě neměl. Jinak auto jako takový super, když to budu někdy zase kupovat tak jedině manuál a spíš turbo. Toť můj názor a zkušenost.

Vrátit se na “Subaru”