Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Ford Ranger 2,5 TD r.v. 2002

Bronkaři, Exploreristi a 150kaři máte prostor...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
vitulka
nováček
Auto: Ford Ranger
Stav: Offline

Ford Ranger 2,5 TD r.v. 2002

Příspěvek od vitulka » Čt 02.05.2019, 14:57

Zdravím nemá někdo zkušenosti ze zadním diferákem. Jestli je lepší komplet výměna nebo repase. Podle mě by mě stačilo vyměnit přední ložisko ale mám ještě otrhané dvě planetová soukolý. Děkuji za tip :shaman:

Dřevák
nováček
Auto: Pajero MK1 L040 2,5 TD valihrach
Stav: Offline

Re: Ford Ranger 2,5 TD r.v. 2002

Příspěvek od Dřevák » Stř 08.05.2019, 20:10

Zdar chlape,

mám to aktuálně za sebou :) soukolí jsem ale měl ok, me to jen brutálně hucelo. Repas jsem nechal dělat v FH-servis Praha ( určitě můžu doporučit ). Výměna ložisek + gufera . Než jsem to odvezl sháněl jsem různě po vrakáčích ... Všude jen šrot který by byl také k repasu. Ve tvem případě to tedy nejspíš bude o sehnání diferenciálu nového a do budoucna počítat s repasem. Nedokážu říct proč ale ten diferenciál na to prostě trpí :( PS: na Rangera se dělali dva různé prevodové poměry !!! Takže na to pozor ;) Zkus ten FH servis třeba budou schopni sehnat i kolečka ;)

Odpovědět