Pěkné svátky a vše nejlepší do roku 2021. Komanche

Viskospojka santa

Tudle sekci sem musel vytvořit na vobjednáfku Káfiče pro jeho novej super hard offroud Hnujdaj Chcantaféé :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
Ada
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: ARO 243 a Fiat Croma 2,5TD 87
Místo/Bydliště: Kromeříž
Věk: 39
Stav: Offline

Viskospojka santa

Příspěvek od Ada » So 23.01.2021, 19:48

Zdravim.Nedelal nekdo z vas viskospojku na prvnim santovi?Krome nejakyho postupu jsem jeste nehledal kde visko je.Ale u predniho i zadniho difu se me zda ze to jsou jen domky na vyvod.Neco co by mohla byt visko je u stredovyho ulozeni kardanu.Ale zas to ma malej prumer. Jen tak na druhej pohled spodku.Na hyundai foru se neobtezuji ani odpovidat.Takovyho veterana uz nemaji,tak sere pes.Mam pocit ze i ti co to meli uz proste jen tak bezduvodne nechteji poradit.Nebo je to banda neschopaku co to davali do servisu a nic sami neumi opravit.
Jinak mi to funguje,jen chci vymenit napln.Za ty koleje v blate co jsem dnes k chate vyrezal by se ani Aro nestydelo.Jen ma lepsi gumy,tak by to melo rychlej a na min otacek motoru.

Edgar
Staroffrouďák
Věk: 41

Re: Viskospojka santa

Příspěvek od Edgar » Ne 24.01.2021, 9:24

Mám dojem že se v inzerci objevuje repasovaný zadní diff s viskózou.

Autor tématu
Ada

Příspěvek od Ada » Ne 24.01.2021, 19:55

U zadniho difu ma elektrospojku druha rada a dal vcetne tucsonu. Ale je to mozny.Udelam hlubsi pruzkum.Ted budu menit stredovy ulozeni kardanu,tak zjistam v cem je prokluz. Ja mam cistou visco,zadna dalsi elektronika ctyrkolce nepomaha.
Ale dik za odpoved.Lepsi jak ta ignorace na hyundai.

Autor tématu
Ada

Příspěvek od Ada » Út 26.01.2021, 21:15

Jsem v pasti.Delam to stredovy ulozeni kardanu.Kardan napul.Predni pulkou nejde protocit,zadni taky ne.Ani pri vicevterinovym pnuti se to nikde ani o kousek neprotoci.On to je taky ten duvod proc visko hledam.Mam pocit ze je mezi napravama pnuti a nerad bych aby to povolilo tam kde povoluji tucsony kdyz jim sepne elektrospojka a kola nemaji kde proklouznout.Na setrvacnost z mirneho kopce to spis zastavuje.Mam asi stalou ctyrkolu.Ale radej visko co ma ucinek dvou chlapu kteri tlaci do kufru predohraba. Na vyjeti k chate dobry. Dr Vostep je Aro.

Autor tématu
Ada

Příspěvek od Ada » Ne 28.02.2021, 21:19

Prvni santa visko nema.Vsude samy blaboly,popisy od kvalitnich novinaru.Technicky velmi zdatni uzivatele vozidla tomu verili a dal to rozsirovali.Po pokusech jsem zjistil ze ma mezinapravovej dif s asi nejakou svornosti a uzavrit se neda.Takze ctyrkola nectyrkola.V ramci moznosti.Na vyskoceni k chate dobry.A min veci navykurveni.Novejsi uz mely problemy s pohonem na vyvod kardanu a elektrospojkou vzadu u difu.Ani se nedivim.Elektronika to secvakla kdyz uz se predek protacel a zadek stal.Takovych ran asi jen omezeny mnozstvi.

Odpovědět