Při určité teplotě nestartuje

Autor tématu
smartly
nováček
Témata: 0
Auto: Toyota Hilux, Toyota Land cruiser 120
Stav: Offline

Při určité teplotě nestartuje

Příspěvekod smartly » Stř 26.03.2014, 20:01

Pěkný večer, tak nám začíná jedna Toyota trošku zlobit. Při určité teplotě okolo deseti stupňů nejde nastartovat. A je ještě možné, že to dokonce má spojitost s tím, že pokud je pod půl nádrže tak to jde. :D Už asi tříkrát jsem měnil ty elektromag. ventílky na čerpadle. Vždy to pomohlo. Na delší dobu. Ale teď snad po pul roce, už to zlobí zas. Myslíte, že to může být naftou? Když tento landák má 340 tisíc a po tuto nebylo nic měněno v motoru. A striktně tankováno do aut u jedné Benziny a u Hiluxu, či u LC 200 bez problému? Nebo to může dělat něco jiného? Ale zas pokud nestartuje, stačí na to chlístnout petka s teplou vodou a jde to. Pak to sice jede jako bez duše, :ramena: ale chytne se. A to mi budete věřit, že když Vás předjíždějí i auta na elektriku tak to není to pravé ořechové a chtělo by to řešit. :D Nebo je možné koupit ty pumpičky nebo jak se to jmenuje od různých výrobců? Není to úplně levná záležitost. Děkuji za případné odpověd. A hezký zbytek večera a čest Toyotám

toyotatoyotatoyota
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: Československo

Re: Při určité teplotě nestartuje

Příspěvekod toyotatoyotatoyota » Stř 26.03.2014, 20:08

scv ventilky :(

Brusič
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Auto: Toyota LC 120 3.0D4-D, 5st.AT
Místo/Bydliště: ...do štatlu to mám kósek...
Věk: 40
Kontaktovat uživatele:

Re: Při určité teplotě nestartuje

Příspěvekod Brusič » Čt 10.04.2014, 8:45

Diagnostiku a přečíst tlak v Railové liště při startu. Nebo už ti to jede?
TOYOTA , šack já vím proč... :-)

http://www.toykaservis.cz

Vrátit se na “120 + 150”