NOVÁ ÉRA MČR - 5.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Boris - Cruiser z US

OldoTRONic
Závislý diskutér
Témata: 6
Stav: Offline

Re: Boris - Cruiser z US

Příspěvekod OldoTRONic » So 08.07.2017, 21:31

Ondras napsal:
OldoTRONic napsal:
Ondras napsal:
A kdybys to fotil ty tak ani nepoznáme že je to diff :mrgreen:

Myslíš že zvládne fotit? :)

Zjevně jsi tu moc krátkou dobu na to, aby jsi pochopil jak to bylo myšleno. Ostatní včetně YO vědí

Souhlasím...
Jen pořád nechápu, co jsem napsal tak špatnýho co se těch fotek týče.. :(
Mišivbuši honibrk Pajero II rv.95, 2.5TD 4D56, LWB wagón - Víla Cyhlenka (y je správně)
Konzerva Passat Variant 3C5 rv.05, 1.9TD - Pašík :pig: Pig's dead baby...pig's dead.

Taz
Táta surfer
Témata: 26
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 08.07.2017, 21:48

OldoTRONic napsal:
depeter napsal:
OldoTRONic napsal:Myslíš že zvládne fotit? :)

A "myslíš",no,tedy,v tvým případě radši "máš pocit" že teď nejseš za debila???
...nápověda...seš...

Spíš se tu vysloveně nabízí teorie, že jsem tu naopak jeden z mála, co za debila není. A ty to jen potvrzuješ...

No,právě že jen nabízí...opak je pravdou,už chvíli seš...
To Ondras: Jj,nepoznáme :smich: :vino:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Plastikpeople
Staroffrouďák
Témata: 28
Auto: Mitsubishi L300 2.5 TD - Divnobus :-)
Místo/Bydliště: Srdce Hané
Věk: 34

Příspěvekod Plastikpeople » So 08.07.2017, 21:52

OldoTRONic napsal:
Ondras napsal:
OldoTRONic napsal:Myslíš že zvládne fotit? :)

Zjevně jsi tu moc krátkou dobu na to, aby jsi pochopil jak to bylo myšleno. Ostatní včetně YO vědí

Souhlasím...

Tak než něco vybleješ..
Tak si pročti starý témata..a pořádně..
Já než se regnul na fórum..tak jsem témata pročítal půl roku..abych pochopil vo co gou..
Ale jináč jak psal Ed..Fórum je v pastipyžděc..
Tak Serwus..
,,Užívej si dokud můžeš..Nikdy nevíš co tě čeká..´´
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
,,Čím více poznávám lidí..Tím více si začínám vážit dobytka..´´
723 955 506

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 08.07.2017, 21:55

jenom půl ??? No tak to potom ledascos vysvětluje....:-D
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

OldoTRONic
Závislý diskutér

Příspěvekod OldoTRONic » So 08.07.2017, 22:19

Plastikpeople napsal:
OldoTRONic napsal:
Ondras napsal:

Souhlasím...

Tak než něco vybleješ..
Já než se regnul na fórum..tak jsem témata pročítal půl roku..abych pochopil vo co gou..
Tak Serwus..

Tak si projdi celý tohle vlákno... Mě na fotodokumentaci kterou dělal sám ten borec co upravoval ten diferák, nepřijde nic divnýho. A že by mu stál celou dobu někdo za prdelí s foťákem... Na což jsem s nepochopením, proč ta poznámka, reagoval. A vy na mě spustíte takovouhle shitstorm.
Mišivbuši honibrk Pajero II rv.95, 2.5TD 4D56, LWB wagón - Víla Cyhlenka (y je správně)
Konzerva Passat Variant 3C5 rv.05, 1.9TD - Pašík :pig: Pig's dead baby...pig's dead.

Plastikpeople
Staroffrouďák

Příspěvekod Plastikpeople » So 08.07.2017, 22:23

OldoTRONic napsal:
Plastikpeople napsal:
OldoTRONic napsal:Souhlasím...

Tak než něco vybleješ..
Tak Serwus..

Tak si projdi celý tohle vlákno... Mě na fotodokumentaci kterou dělal sám ten borec co upravoval ten diferák, nepřijde nic divnýho. A že by mu stál celou dobu někdo za prdelí s foťákem... Na což jsem s nepochopením, proč ta poznámka, reagoval. A vy na mě spustíte takovouhle shitstorm.

V klidu..pěstuj si svoje..nemá cenu nic naznačovat..
Jako ostatní vofce..
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
723 955 506

Plastikpeople
Staroffrouďák

Příspěvekod Plastikpeople » So 08.07.2017, 22:24

Taz napsal:jenom půl ??? No tak to potom ledascos vysvětluje....:-D

A ty nemáš co dělat..?
Že prudíš tady..? :mrgreen: :lol:
723 955 506

OldoTRONic
Závislý diskutér

Příspěvekod OldoTRONic » So 08.07.2017, 22:29

Plastikpeople napsal:
OldoTRONic napsal:
Plastikpeople napsal:Tak než něco vybleješ..
Tak Serwus..

V klidu..pěstuj si svoje..nemá cenu nic naznačovat..
Jako ostatní vofce..

Sry, já to asi fakt nechápu...

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Témata: 25
Auto: only tojoty
Místo/Bydliště: Bryncl-Kénik ( kousek vod Augecu)
Věk: 47

Příspěvekod YORSIAN » Ne 09.07.2017, 0:07

tak jseště jednou:
prostě to takle nefunguje to je celý. pokud jsi někdy skládal dif nebo třeba blbej motor ,tak se soustředíš na to co děláš a nebudeš si každou chvíli umejvat ruce a dělat fotky , je to vopruz a zbytečnost. fotodokumentace kterou se prezentuješ před lidma je v pořádku ale tu uděláš jednou aby měli lidi představu co jim nabízíš a tu si pověsiš někam na web a hotovo ,ale borec ,navíc vyhlášenej asi nemá čas to fotit každýmu zvlášť a proto to někdo fotí kdo mu stojí u ponku což mě osobně by asi sralo.Co se týká toho posílat dify do států tomu už vůbec nerozumím páč složit dif tu umí kde kdo, ale budiž to je každýho věc. a pokud se ptáš na reakce ostatních tak si přečti, jak jsi se vyjádřil ty ? navíc proč bych měl proboha borcovi závidět diferák s ausinou ? tu tady prodává nejvyšší už asi 10 let a většina lidí si ji tam umí dát sama .To že borec vyhodil origo špéry na narval tam automaty to nekomentuju vůbec to by si zasloužilo samostatný vlákno, ale na to naštěstí nemám čas a nic novýho by to asi nepřineslo
Kdyby bůh chtěl, abychom jezdili v hnisanech ,neseslal by nám Toyotu 8)

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Ne 09.07.2017, 9:06

YORSIAN napsal:tak jseště jednou:
prostě to takle nefunguje to je celý. pokud jsi někdy skládal dif nebo třeba blbej motor ,tak se soustředíš na to co děláš a nebudeš si každou chvíli umejvat ruce a dělat fotky , je to vopruz a zbytečnost. fotodokumentace kterou se prezentuješ před lidma je v pořádku ale tu uděláš jednou aby měli lidi představu co jim nabízíš a tu si pověsiš někam na web a hotovo ,ale borec ,navíc vyhlášenej asi nemá čas to fotit každýmu zvlášť a proto to někdo fotí kdo mu stojí u ponku což mě osobně by asi sralo.Co se týká toho posílat dify do států tomu už vůbec nerozumím páč složit dif tu umí kde kdo, ale budiž to je každýho věc. a pokud se ptáš na reakce ostatních tak si přečti, jak jsi se vyjádřil ty ? navíc proč bych měl proboha borcovi závidět diferák s ausinou ? tu tady prodává nejvyšší už asi 10 let a většina lidí si ji tam umí dát sama .To že borec vyhodil origo špéry na narval tam automaty to nekomentuju vůbec to by si zasloužilo samostatný vlákno, ale na to naštěstí nemám čas a nic novýho by to asi nepřineslo

Dovolím si zasáhnout do Tvého neobvykle dlouhého rozboru ( divný že ses tak rozepsal,normálně po první větě zapomeneš co jsi chtěl :mrgreen: ) on je tam tak úplně asi neposílal,on tam tak trochu jako žije(po upozornění od Tito upravuji,asi nežije...ale přece nemůžu napsat že má Yo pravdu,kdo
by s ním vydržel :-) )...by mě přišlo nelogický kdyby je naopak poslal na složení do čech ,Tome :wink: ...No a že bys mu měl závidět diff s ausinou je jasný páč ty ji v žádný toyotě nemáš !!! není důležitý že sis tam nacpal manuály
:mrgreen:
Naposledy upravil(a) Taz dne Ne 09.07.2017, 18:28, celkem upraveno 1 x.

tito
Diskuzní Guru
Místo/Bydliště: Mladoboleslavsko

Příspěvekod tito » Ne 09.07.2017, 12:31

Tazy u posledni fotky je napsano že je dif v krabici a na cestě do Prahy tak nevím.

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Ne 09.07.2017, 18:25

To je tak když člověk koukne,pročte a závěru si nevšimne. Děkuji Tito :vino: ...nicméně to neznamená že bych vzkaz Yo chtěl změnit,dobrá,došlo k drobnému omylu ale to je vlastně celá toyota a YO,jeden velkej omyl :wink:

rrp38
Pokročilý diskutér
Témata: 5
Auto: RR P38

Příspěvekod rrp38 » Pá 14.07.2017, 22:48

YORSIAN napsal:tak jseště jednou:
prostě to takle nefunguje to je celý. pokud jsi někdy skládal dif nebo třeba blbej motor ,tak se soustředíš na to co děláš a nebudeš si každou chvíli umejvat ruce a dělat fotky , je to vopruz a zbytečnost. fotodokumentace kterou se prezentuješ před lidma je v pořádku ale tu uděláš jednou aby měli lidi představu co jim nabízíš a tu si pověsiš někam na web a hotovo ,ale borec ,navíc vyhlášenej asi nemá čas to fotit každýmu zvlášť a proto to někdo fotí kdo mu stojí u ponku což mě osobně by asi sralo....

Tohle je podle mě zbytečný, divný vyjádření. Asi nemáš v pořádku nervy, když ti vadí, že u tebe někdo blízko stojí. :D
Fotit odváděnou práci je dneska pro spoustu řemeslníků běžná praxe. O umývání nemůže být řeči. Na fotkách je vidět, že pán pracuje v rukavicích, ten se nikde neprezentuje jako rukama pracující ( zažraná černá špína, pomlácený ruce,...). Je to hodinář. Má navíc všude uklizeno, čisto. Je vidět, že nemáš ani potuchy, jak třeba tito lidé pracují. Dělá jen diferáky, na všechno má už přípravky,... všechno je pro něj rutina, pohodová práce bez stresu. Jemu nebude vadit ani, když se okolo něj bude motat parta japonských turistů s foťáčkama na jedno použití. Zatímco ty se zřejmě obáváš, že na tebe někdo promluví, někdo v povzdálí si hlasitě uprdne a ty v tu chvíli zapomeneš co sis chtěl zapamatovat,... :D

Ale jinak sranda.
Alkohol v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství.

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Témata: 25
Auto: only tojoty
Místo/Bydliště: Bryncl-Kénik ( kousek vod Augecu)
Věk: 47

Příspěvekod YORSIAN » Pá 14.07.2017, 23:09

ach jo ,ach jo , co na to říct, jeden dá pokoj a je tu druhej chytrák
Kdyby bůh chtěl, abychom jezdili v hnisanech ,neseslal by nám Toyotu 8)

OldoTRONic
Závislý diskutér

Příspěvekod OldoTRONic » Po 17.07.2017, 20:51

YORSIAN napsal:ach jo ,ach jo , co na to říct, jeden dá pokoj a je tu druhej chytrák

...nedal, jen sleduji z povzdálí a profiluju..;)
Ale musíš uznat, ze rrp ma point...

Vrátit se na “80”