Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Sádrokarton

spousta z nás začíná stavět, staví, upravuje, renovuje...

Renda GONAP
Legenda fóra
Auto: Ford Focus kombi 1.6 16v,Jeep Cheroke facelift 4L
Místo/Bydliště: Mosty u Jablunkova
Věk: 44
Stav: Offline

Re: Sádrokarton

Příspěvek od Renda GONAP » Čt 29.03.2012, 7:43

V prvni rade jde o zakaznika. Zapa to vystihl presne a co se tyce toho kdo je hulvat a neni? To ja neresim me us tak huba narostla reknu co si myslim a jestli se mne neco dotktne tak reaguju a do prasat mi nikdo nadavat nebude i kdyz to treba myslel pro vsechny kdo pouziva tmel v rozich. Na volne noze sem 7let a moje hlavni napln me prace je tmeleni sadrokartonu:-) nejaky hektarek us budu mit za sebou a akryly davam vsude. Jak das desku ke stene a nenechas tam velkou mezeru obrousis omitku od kaminku co vylezaji z jemnovky, na stare omitce musis poskrabat barvu zalezi jestli drzi nebo ne. Pak napenetrujes roh a po zavadnuti aplikujes akrylovy tmel. Ja to stahuju po starem pekne namocenym prstem o houbicce si myslim ze to je prace honem honem bo nima čas:-) jaky je mezi tim rozdil? Jestli nanasis rovnomerne tak by to ani tak nevadilo ale vzdycky ti to nekde utece a prave houbickou to rozetres na boky na stenu tak to podle me je spatne. Prstem jak stahujes tak citis prebytek utres ho do kyble oplachnes prst vratis se o 20cm a pokracujes dal. Maliri chvali co jdou po mne tak vic us se k akrylu vyjadrovat nebudu. A kdo se udrzi na trhu a neskrachuje je proste asi solidni a lidi ho proste chcou.:-):-):-) Nekdy se clovek podiva i do sveta :pivo: i offroad se nejaky najde
Přílohy
Obraz0533.jpg
Obraz0547.jpg
Obraz0534.jpg

Nervejte mne z auta!!!! Překlopte mne na kola:-) :-) NIMA ČAS

Obklady,Dlažby, Sádrokarony- světelné rampy

Autor tématu
Lakatos80
Legenda fóra
Auto: Subaru forester, L200, VW Golf
Místo/Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od Lakatos80 » Čt 29.03.2012, 21:52

Zdravím, díky moc za rady! Jen se chci optat ta lišta od rigipsu i když stojí 40kč za metr můžu ji teda použít? myslel jsem že je jen do rohů sádra-sádra, a kté staré stěně se to přilepí stejným tmelem jako na sádrokarton? mám zatím koupený uniflot a nějakou finišku

Renda GONAP
Legenda fóra

Příspěvek od Renda GONAP » Pá 30.03.2012, 9:57

Lakatos80 » čtv 29.03.2012, 21:52 napsal:Zdravím, díky moc za rady! Jen se chci optat ta lišta od rigipsu i když stojí 40kč za metr můžu ji teda použít? myslel jsem že je jen do rohů sádra-sádra, a kté staré stěně se to přilepí stejným tmelem jako na sádrokarton? mám zatím koupený uniflot a nějakou finišku

sou to vnitrni rohy myslim na spulce 20m kere se strihaji na miru jak potrebujes je to plast potazeny papirem. Starou stenu musis ocistit tak aby se to pripadne neodlepilo od malby pak to napetrujes naneses do rohu v siri 10cm na kazdou stranu asi 3mm silnou vrstvu prilozis vnitrni roh a zavlcujes specialnim valeckem,roh se rovnomerne vtlaci do sadry a prebytek se vytlaci po bokach vemes spachtli naneses sadru jeste jednou abys ten roh stratil a mas hotovo. Bez valce sem to jeste nedelal. Ale urcite jak to naneses rovnomerne a vtlacis to dlouhym hoblem tak to pude taky. Ty valecky sou drahe jak prase jeden stoji kolem 6tis.:-( doporucuji v rigipsu rimano plus ale prece nebude diler rigipsu preferovat uniflot i kdys si myslim ze uniflot je na nasim trhu bezkonkurencni tmel. Delam snim nekdy vsecky 3 vrstvy skoro bez brouseni:-) nedela zmolky jak pretahujes zavadly spoj. Ale jak to stvrdne po tydnu je to jak kost:-)

elbarto
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elbarto » Pá 30.03.2012, 10:52

Chlapci mili :-) zbytecna hadka, kazdy evidentne delame pro jinou fin. kategoriii zakazniku a kazdy mame svoji fylozofii. Ano je pravdou, ze jsem se vsim pomerne rychle hotovy :-)

Tema dlazba na prkna. Kdyz to nejde poradne, radeji to nedelam, nez abych hledat provizoria, ktera se stejne casem poserou. Chce li nekdo zakaznikovi s minimalnim rozpoctem vyhovet je to lidsky pekne, ale spec. u tech prkem si to opravdu neumim predstavit.

Tema sadros. Urcite postupy nejsou v cesku zazite. Pokusim se najit nejake pekne fota priznanych spar a vypada to jinak, ale pekne. Zakaznik co da za byt 20 mega si necha klidne treba koupelku 3x predelat nez se mu konecne libi. Proto i detaily hraji skutecne roli. Delejme si to kazdy po svem a neposilejme se doprdele :-))))
Přílohy
akryl po roce.jpg

Renda GONAP
Legenda fóra

Příspěvek od Renda GONAP » Pá 30.03.2012, 11:53

Sem rad zes na to prisel sam. Taky sem pro normalni debatu. A co se tyce zakazniku dneska musi byt clovek flexibilni jedine tak si udela jmeno jak us tu nekde bylo receno i z malym kasparkem jde udelat velke divadlo. Jasne ze jak se pohybujes v normalni svere zakazniku tak sou jine postupy a jine ceny. Ale to je porad dokola raci nebudu cekat na zakaznika mesic a pak cekat na splatnost dalsi mesic raci mam baracky lidi keri to oceni a plati do tydne nebo keš hned pri prejimce. Je to i lidstejsi a prijemne jak vidis ze se to dotycnemu libi. U hotelu si jeden z 20spachtleru co dela svou praci a muzu ricu ze talosi tu praci pekne šuli:-) sou tam takove fofry ze nekdy valcujou 2h stary flot. :-) a kupodivu to nebylo znat ze se to nebrousilo. Jj terminy sou dane tak kazdy chce stihat:-)

Vasiliy777
nováček
Auto: BMW

Příspěvek od Vasiliy777 » Út 08.10.2019, 10:18

Podhled z napínané folie zcela jistě nevytlačí podhledy ze sádrokartonu. Na druhou stranu je nadmíru jasné, že bez napínaného stropu se už neobejdeme.Jde o dvě rovnocenné metody. Rozhodovat budou okolnosti, prostředí, podmínky a Vaše přání. https://stropy-napinane.cz

elbarto
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elbarto » Stř 09.10.2019, 9:48

Milé Ukáčko ... nejdřív se nauč česky, potom dej někomu pár korun at ti opraví ten děsivý web a hned potom jdi do prde...

lucius
Inventář fóra
Auto: jeep grand cherokee 4.0 manuál, Detroit USA 25.9.1992
Místo/Bydliště: českolipsko
Věk: 49

Příspěvek od lucius » Pá 11.10.2019, 8:22

Nejsou to náhodou volačky do Polska.
Mě to třeba zaujalo a chtěl bych vidět jak to vypadá v reálu :wink:

Odpovědět