Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Bureš

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

volby f krajích říjen 2016

Volil sem bureše
6
7%
Nevolil sem bureše
52
63%
Nešel sem k volbám páč dyby mohly volby něco změnit dávno by je zakázali
24
29%

Celkový počet hlasů: 82

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny
Stav: Offline

Re: Bureš

Příspěvek od fanouš Jimny » Út 24.09.2019, 19:00

...daavisi...bureš řek...já jsem tuhle taškařici, tak moc nesledoval...ale dobře si pamatuju, jak byla jakási nepovolená demonstrace před parlamentem a pak na ně někdo prásknul, že slyšel,že když odevzdávali transparenty, že jim organizátor říkal aby si vyzvedli peníze...a když se to profláklo, tak dotyčnej to potvrdil, ale zdůvodnil, že jim peníze dával na pokuty protože je policie kontrolovala a pokutovala...
...a já mám pocit, že tahle bába byla zrovna tenkrát před tím parlamentem a ne na normální-povolené demonstraci...ale neručím za to, jestli to byl tenhle případ,... protože to pokládám za marginálii, která náš život ani nezlepší a ani nezhorší...

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 34

Příspěvek od daavis » Út 24.09.2019, 20:04

To je marny..
Ser na to

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Saul
vysočíňan
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160, LC KZJ73
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

Příspěvek od Saul » Út 24.09.2019, 22:58

:smich:
Přílohy
70781748_10156622451807263_5576035257326501888_o.jpg

"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 34

Příspěvek od daavis » Stř 25.09.2019, 13:54

https://echo24.cz/a/SJaab/babisovy-neme ... ornila-ard
Už i němci jedou Kalouskovou kampaň

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Čt 26.09.2019, 22:53

https://www.hoppner.cz/desive-trestni-k ... Y0km3_grDd
...xaver poslal televizi...do prdele...!...

Saul
vysočíňan
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160, LC KZJ73
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

Příspěvek od Saul » Pá 27.09.2019, 0:49

Jak se nazývá úchylka na tečky? Asi dotofilie?
:hop:

"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Pá 27.09.2019, 13:19

:smich: :smich: cototuhuhňáte fando ? Ty vole vždyt ten hroch ani neví co to je Hlídací pes ...a to si říká novinář jo ? Kouká tam jak sůva z nudlí , nemá připraveno tak je rozbitej jak stará pračka .....mele páté přes deváté . Jaký komando ? Kde ? :smich: Ty vole té zas jak na poutíííí :smich: :smich: Čímž netvrdím , že madam redaktorka je bůhví jak úžasná , plácá naučené fráze ......ale co z toho dělate aféru . :ramena:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + KYlo+Mišivbuši Panděro 3,2 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 27.09.2019, 13:49

...phulci...ty jsi boží naivka...samozřejmě, že Xaver ví o oxistenci jakéhosi "hlídacího psa"/mě osobně je taky u prdele../, ale celé to divadýlko o psu, mělo bejt vyjádření pohrdání...že to je spolek pod jeho rozlišovacím vnímáním...já jsem specielně jeho hovor z babišem nesledoval,, ani mě nezajímá,.. protože soukromí babiše je mě u zadku...jinak jsem viděl Xhovorů, které s někým dělal a většinou se mě líbily...záleželo jakého měl hosta...no, a jinak Xaver si s Č. televizí vyřizoval staré účty...a že by se někdo z Č.t.nebo Hynek omluvil babišovi, za svoji neuvěřitelnou hlášku...tak to jsem nezaznamenal...

Phulc
Picin

Příspěvek od Phulc » Pá 27.09.2019, 14:14

No neřekl bych , že se tváří , že ví která bije . Ten rozhovor s Babišem jsem viděl a je to vcelku pohodovej poslech - ten buřtík má připraveno a vcelku to hezky plyne . Na rozdíl od toho co předvedl s tím NWR . A za ten blábol se čt , respektive ten redaktor omluvil . :wink:
Ale co mi na tom vadí není to co je obsahem hovoru a stilem ....serou mě ty pouťové titulky : Děsivé! Trestní komando z České televize přišlo “popravit” moderátora Xavera Veselého přímo do studia. Spáchal hroznou věc: Bavil se s premiérem Babišem NORMÁLNĚ. Návštěvu komanda ČT si nahrál na video jako pojistku. Tady to je......ty voe ty nevidíš , že to neni pravda ? ! Vždyť ona se ho normálně zeptala a Xaviééér bouchnul jak kamna pro nic za nic . Ty nevidíš , že takhle píše bulvár ? Nevidíš , protože se ti to líbí a sám to děláš : ..xaver poslal televizi...do prdele..podle mě tam ze sebe udělal trošku hlupáka , ale to může být otázka pohledu . Blahé paměti jsi kdesi nahodil jakousi hlášku k videu s Ovčáčkem jak tam redaktorovi "nakopal prdel" a ono to bylo úplně naopak .......ale předpokládám , že jsi jako pma1 a raději jsi to zapoměl ? :ramena:

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Pá 27.09.2019, 14:20

to je slípka ja hobítek :lol:

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 27.09.2019, 14:36

...píšeš, že si ten rozhovor viděl a že byl v pohodě...tak proč na něj televize vyrazila...a k tomu co ví nebo neví...než k němu přijeli, tak se asi ohlásili a řekli důvod...a tak by nebyl problém, se podívat, kdo má psa na vodítku---
...ovčáčka jsem zatím viděl s jeho pořadem třikrát...a musím uznat, že hovory vede perfektně...jenom scénograf, architekt tzv. pokojíčku, kde se ty hovory odehrávají, asi absolvoval výtvarnou akademii někde v plzni za odpoledne a na dálku......

Phulc
Picin

Příspěvek od Phulc » Pá 27.09.2019, 14:51

fando , to myslíš vážně , nebo za to nemůžeš , nebo ....já nevim . :ramena: KDE na něj kdo vyrazil ? Ona seděla kameraman stál u kamery . :ramena: co to meleš o jakým vyrážení ? Ona se zeptala a on prskal jak olej na plotně . No a jsme u toho : cit : " ...než k němu přijeli, tak se asi ohlásili a řekli důvod...." jak jsi sám napsal , tak kde je do píči to KOMANDO ???????
Moje poznámka ohledně Ovčáčka vůbec neměla na mysli jeho plkání s Xavierem nedělej za sebe blba . :roll:

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 27.09.2019, 15:14

Phulc napsal:
Pá 27.09.2019, 14:51
fando , to myslíš vážně , nebo za to nemůžeš , nebo ....já nevim . :ramena: KDE na něj kdo vyrazil ? Ona seděla kameraman stál u kamery . :ramena: co to meleš o jakým vyrážení ? Ona se zeptala a on prskal jak olej na plotně . No a jsme u toho : cit : " ...než k němu přijeli, tak se asi ohlásili a řekli důvod...." jak jsi sám napsal , tak kde je do píči to KOMANDO ???????
Moje poznámka ohledně Ovčáčka vůbec neměla na mysli jeho plkání s Xavierem nedělej za sebe blba . :roll:
...ovčáček už má svůj pořad rozhovorů na barandově...a zatím dobrý... :D ..mě se líbil , staněk... a ringo, ten je klasika

Phulc
Picin

Příspěvek od Phulc » Pá 27.09.2019, 17:02

Stále nevidím odpověď na první část otázky ? Ptám se již podruhé . Jak je u tebe zvykem neodpovídáš nebo odpovíš jen na to co se ti hodí a necháš to zase celé vyhnít a doufáš , že se na to zase zapomene . Případně mi pak napíšeš , že jsem hrubý a že se semnou nedá diskutovat a proto neodpovídáš . :ramena:

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 27.09.2019, 17:13

...phulče ..já jsem nepochopil na co ti mám odpovědět...jestli je to, že televize si šla došlápnout na xavera, že byl málo agresivní na babiše...a že ...jsem napsal že na něj vyrazila s celým námi dobře placeným štábem..tak to taky bylo...no místo klacků měli kamery a pokud by se jim zdálo, že tím co natočí a sestřihají,.. že xavera zdehonestují...tak to se jim nepovedlo..xaver si pro jistotu nahrál televizní štáb a zároveň sebe, jak diskutuje s redaktorkou...a je na každém, aby posoudil ,..jak to dopadlo a kdo má ostudu...,

Odpovědět