Offroad PARTY Bezděkoff 28.-30.7. | NOVÁ ÉRA MČR - 4.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

medializace a svinárny našich politiků

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Radek Jirásek
Džambulka
Témata: 4
Auto: Suzuki Vitara 2.0
Místo/Bydliště: Olešnice v Orlických horách
Věk: 51
Stav: Offline

Re: medializace a svinárny našich politiků

Příspěvekod Radek Jirásek » So 17.06.2017, 19:17

Phulc napsal:
Manyjak napsal:
Phulc napsal:Dokud tuidy jezdil Ivan , tak se vám top líbilo že ? :mrgreen:

Ten aspoň jezdil potichu, nikdo to nemedializoval a nikdo nablble nejásal.:idea: Pokud teda nemyslíš 1945 :wink: H.

:shock: :shock: No tak to jsem žil asi v nějakém jiném státě ! Pokud se nemýlím , tak pro sověta a jeho armádu se tu jásalo neustále a o propagaci a medializaci se nemá cenu snad ani zmiňovat .......tos trochu netrefil . :wink:
A že by se u amíků jásalo sem si taky nepovšiml - zpráva v bedně a tisku ano ale o jásání nic nevím taky nevidím důvod . Jsi prostě zaujatej . :ramena:

hele gdyž jeli amíci minulej rok, tak V Náchodě podél hlavní cesty to vypadalo jak dřív na 1.máje.....
Suzuki GV 2.5 V6 24V
728207810

Phulc
Picin
Témata: 14
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » So 17.06.2017, 19:22

To je možný , jsou lidi co jásaj a jsou zas jiný co jásali tenkrát .....si nevybereš . :ramena: No a pak jsou ti co koukají a koukali na obojí , protože je zajímá a líbí se jim vojenská technika a je jim fuk čí . :)
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Manyjak
Staroffrouďák
Témata: 212
Auto: Aro 324 TD a další
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Manyjak » Po 19.06.2017, 19:26

Phulc napsal:
Manyjak napsal:

Ten aspoň jezdil potichu, nikdo to nemedializoval a nikdo nablble nejásal.:idea: Pokud teda nemyslíš 1945 :wink: H.

:shock: :shock: No tak to jsem žil asi v nějakém jiném státě ! Pokud se nemýlím , tak pro sověta a jeho armádu se tu jásalo neustále a o propagaci a medializaci se nemá cenu snad ani zmiňovat .......tos trochu netrefil . :wink:
A že by se u amíků jásalo sem si taky nepovšiml - zpráva v bedně a tisku ano ale o jásání nic nevím taky nevidím důvod . Jsi prostě zaujatej . :ramena:

Tys asi fakt žil úplně jindea nebo ste to měli v sudetech jinak. Ruský kolony jezdily většinou bez jakýkoli reklamy, bez aviza a jakého koli mávání a vítání. Vítali se představitelé politické moci, ale nikdy armáda nebo tajný služby. :idea:
Ty vole tos mě zas nasral, když nevíš vo čem mluvíš. :roll: H.

Manyjak
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Manyjak » Po 19.06.2017, 19:42

Phulc napsal:
Manyjak napsal:

Jak nevíš o jásaní, propagovali jejich průjezd v kasárnách bylo zdarma občerstvení a hrála muzika. Na mostech nad dálnicí jásači s mávátkama a transparentama :idea: :wink: Kdo je tu asi zaujatej, u ruský kolony sem to v životě nezažil, leda když táhli v 91 domu. H.

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 10
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Po 19.06.2017, 20:31

jo byla to hrozná šaškárna , strašně zmedializovaná a kolet lidí tam málem při prujezdu omdlelo jak kdyby přijela rocková hvězda.Hodně lidí tam přišllo ukázat svůj politický postoj , no ale z druhé strany za řit a ne řit jako řit se trestalo že áno.Od té doby mám ban na stránkách našeho města..Ale samozřejmě chápu lidi co jsou vokoknout techniku nebo černoušky.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Út 20.06.2017, 19:20

Manyjak napsal:
Phulc napsal:
Manyjak napsal:

Tys asi fakt žil úplně jindea nebo ste to měli v sudetech jinak. Ruský kolony jezdily většinou bez jakýkoli reklamy, bez aviza a jakého koli mávání a vítání. Vítali se představitelé politické moci, ale nikdy armáda nebo tajný služby. :idea:
Ty vole tos mě zas nasral, když nevíš vo čem mluvíš. :roll: H.

No jasný bo všecko bylo děsně tajný ! Ani nádraží sis teoreticky nesměl vyfotit ! Co kdyby to nepřítel dostal do ruky :smich:
No a že se teď jásá ? No je to asi možný , ale já se toho neúčastním stejně jako se neúčastním politických shromáždění . :ramena:
A že se necháš pro nic za nic nasrat pouhým přirovnáním tak za to opravdu nemohu . Jo kdybych napsal , že sou to zasraný emerický provokatéři , tak to bys nasranej nebyl , jenže to napsat nemožu páč si to nemyslím . :ramena: A víš proč ? No proto, že oni jen projížděj na rozdíl od Rusa kterej přijel a zůstal . :bom: A ta pompa okolo je jen divadýlko pro kamery a trubky no a Vy jste z toho nasraní a přitom zbytečně . Ale tak máš-li touhu být neustále nasrán , buď si a stav si klidně katastrofický scénáře a dumej o "kníku " jako někteří švarní junáci zde . :pivo: Mně se taky spousta věcí tady nelíbí a nejsem sám , ale srát mne tyhle kraviny z kerých nic nekouká a jen se užírat tím coby kdyby .......MRDAT to ! .....za to mi to nestojí .
Jen mi prosím Tě řekni jaký je rozdíl mezi vítáním představitelů (politiků a srůjců) moci a nebo vykonavatelů (vojáků) moci ? To první bylo povinné a to druhé sice dobrovolné , ale stejně zprofanované . :ramena: Tak které je ti milejší , podle Tvých reakcí to první .....
Mě osobně sere obojí , nicméně to druhé je mi milejší a hádej proč ........ne opravdu to není proto , že jde o amíky . :wink:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Út 20.06.2017, 19:25

Emocuc napsal:jo byla to hrozná šaškárna , strašně zmedializovaná a kolet lidí tam málem při prujezdu omdlelo jak kdyby přijela rocková hvězda.Hodně lidí tam přišllo ukázat svůj politický postoj , no ale z druhé strany za řit a ne řit jako řit se trestalo že áno.Od té doby mám ban na stránkách našeho města..Ale samozřejmě chápu lidi co jsou vokoknout techniku nebo černoušky.

No nevím zda-li někdo omdléval ....to byla móda dam v 18-19 století .....možná tak z tepla :mrgreen: Nicméně jsem přesvědčen , že většina lidí šla juknout na techniku a myslím , že kdyby projížděl rus nebo maďar s voj technikou , koukali by taky . Takže zase- mnoho povyku pro nic . :mrgreen: Nebo se pletu a střílelo se jako v ´68 ? :wink: :wink:

Manyjak
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Manyjak » Út 20.06.2017, 19:42

Phulc napsal:
Emocuc napsal:jo byla to hrozná šaškárna , strašně zmedializovaná a kolet lidí tam málem při prujezdu omdlelo jak kdyby přijela rocková hvězda.Hodně lidí tam přišllo ukázat svůj politický postoj , no ale z druhé strany za řit a ne řit jako řit se trestalo že áno.Od té doby mám ban na stránkách našeho města..Ale samozřejmě chápu lidi co jsou vokoknout techniku nebo černoušky.

No nevím zda-li někdo omdléval ....to byla móda dam v 18-19 století .....možná tak z tepla :mrgreen: Nicméně jsem přesvědčen , že většina lidí šla juknout na techniku a myslím , že kdyby projížděl rus nebo maďar s voj technikou , koukali by taky . Takže zase- mnoho povyku pro nic . :mrgreen: Nebo se pletu a střílelo se jako v ´68 ? :wink: :wink:

Do lidí se u nás střílelo za císaře pána, pak za Masaryka pak 68 a pak už byl klid. No za projevený nesouhlas s politikou či cizí armádou se trestá a zavírá nadále. :idea: :wink:
Jinak politiky bych nevítal žádný, neb je to svoloč komplet. A na území svrchovanýho státu nesouhlasím s žádnou cizí armádou, obzváš't v době míru. A kdyby nechtěli dělat propagandu, tak můžou letět nebo jed vlakem. :idea: :wink: H.

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Út 20.06.2017, 20:24

Honzo , víš stejně dobře jako já , že propaganda jde z obou stran . Tak o co se tu vlastně dohadujem ? :ramena: Zbytečně . :ramena:
To je totiž přesně to oč jim jde : Rozděl a panuj ! Protože jednotlivec se neozve , a když tak je mu to píču platno ! :(

Milan1
Staroffrouďák
Témata: 21
Místo/Bydliště: Luže

Příspěvekod Milan1 » Út 20.06.2017, 20:36

Phulc napsal:Honzo , víš stejně dobře jako já , že propaganda jde z obou stran . Tak o co se tu vlastně dohadujem ? :ramena: Zbytečně . :ramena:
To je totiž přesně to oč jim jde : Rozděl a panuj ! Protože jednotlivec se neozve , a když tak je mu to píču platno ! :(

Souhlas.
:hop:
Fiat Ducato 2,5TD 4x4 origo SteyrPuch
Gaz 69 zkrácený zůžený
Jeep Grand Cherokee 5,2
Bronco1 XLT V8 5,ol EFI
602430165

Manyjak
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Manyjak » Út 20.06.2017, 22:43

Phulc napsal:Honzo , víš stejně dobře jako já , že propaganda jde z obou stran . Tak o co se tu vlastně dohadujem ? :ramena: Zbytečně . :ramena:

JJ :wink:

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 94
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Stř 21.06.2017, 10:19

Muhehe ... Bureš Dobrotivý ...
http://echo24.cz/a/wTV8t/andrej-babis-b ... -internetu
Citace:
V Babišově Agrofertu šlo v roce 2015 (poslední veřejně dostupná výroční zpráva na webu Agrofertu) na platy 28 procent přidané hodnoty, kterou firma vytvořila. Toto srovnání se dá považovat za firemní obdobu labour ratio, podle nějž se zaměstnanci v Evropě dělí na drahé a levné. Babiš dává do platů ještě méně, než je na evropské poměry chabý český průměr. Zaostává za ním o 11,9 procenta.
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 10
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Pá 23.06.2017, 20:30

http://www.rozhlas.cz/plus/interviewplu ... o--1736736

Dneska sem si říkal že si toho vepře poslechnu a nezklamal. :))
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

paramount2
Pejsáček
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Ne 25.06.2017, 14:09

:lol: :lol:

Vovce se vodkopala...už dělá mluvčího i Burešovi...

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/sta ... 3282456576
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

Bender
Legenda fóra
Témata: 24
Auto: Fronera 3.2 V6 E85 Stage
Místo/Bydliště: Vysočina
Věk: 38

Příspěvekod Bender » Stř 28.06.2017, 20:38

Opel Frontera - E85 Stage/232HP
Rozšířeno, zvýšeno, světelná rampa, CB, Izzardy + Dotz Dakar a v kufru Al bedna, kde je vše potřebné...

Vrátit se na “O všem vážně”