MČR - 8.závod SLOVÁCKO (28.-29.10.2017) | Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

P : Honda Civic CRX DelSol Targa esi

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Henatko
Pokročilý diskutér
Témata: 3
Místo/Bydliště: Liberec
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

P : Honda Civic CRX DelSol Targa esi

Příspěvekod Henatko » Stř 13.09.2017, 12:43

Tak prvních par km bylo nejistých na vlastním autě. Kolega to má uz x let bez jediného problému (a to mám ještě málo). Přední prevarene na 7J a pneu 165 , zadní 9J a pneu 185. Auto je tvrdší protože pneu mají výšku 45 a natažené reálně tak 30-35 když vezmeš ze je foukám na 4bary tak uz to je beton. A je individuální hromada lidi to haní ale na ulici se každý koukne je to jen o tom autem nejezdím rychle je to zábava na léto. Aktuálně mám i kola zvlášť na prodej když neklapne auto dam je na origo VTI kola.
Obrázek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Husky-John
Staroffrouďák
Témata: 190
Auto: Nissan Patrol
Místo/Bydliště: Všude dobře,tak co doma..
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: P : Honda Civic CRX DelSol Targa esi

Příspěvekod Husky-John » Čt 14.09.2017, 12:08

Godhaj napsal:
LukasN napsal:jj asi tomu nerozumim :-) jinak auto pekny i ta kola bych bral ale pneu fakt nechapu. to mi prijde jak kdyz nekdo utratil vsechny prachy za disky a uz nemel na pneu :-D

A kdybys viděl jak extrémně blbě se to vobouvá... :ramena:

Dělem nebo "plamenem". aby to naskočilo..a ten tlak je nezbytnej, aby se to nezulo..
Ale proti gustu, žádnej dišputát. Jen mi to přijde potenciálně nebezpečný..
http://www.mks.wbs.cz/
Wozembouch Offroad Team
http://www.4x4nazory.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1065
telefon: 602 358 975
Kdyby bůh chtěl aby jsme se trápili s Toyotou, neseslal by nám Nissan 8)

Vrátit se na “Prodám auto - břichoplaz a moto”