Držím všem palce. Komanche

Frontera A 2.3TD

Skalní sice řeknou že to nejsou offy, ale je jich tu celkem dost...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
husajn_cze
nováček
Auto: Frontera A 2.3TDi
Stav: Offline

Frontera A 2.3TD

Příspěvek od husajn_cze » Po 30.03.2020, 14:29

Zdravím vás.
Mám problém. Frontera nechce nastartovat. Už delší dobu se jí nechtělo do otáček, jako by se tam něco pomalu ucpávalo. Teď už to sotva natočím, nepravidelně zabrblá tak na 5 vteřin a chcípne. Skoro 100% tam jde málo nafty. Tak a teď co jsem zjistil.
Na obrázku 01 je přívod nafty, kde je sítko a pak dál na trase filtr. Obojí čistý. Na obrázku 02 je vidět zespoda pumpička připojená asi rovnou na kliku a když vytáhnu vývodní hadičku a otočím motorem, tak nafta jde. Tato hadička pak vede zespodu do bloku, který rozvádí naftu do střiků. Když jsem zkoušel sundat jeden přívod střiku ( obrázek 03) tak už tam jde nafty hrozně málo.
Otázka: Nejde nějak rozebrat , vyčistit to zařízení na obrázku 03 ? Netušíte, kde by mohl být problém ?

Díky za radu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Edgar
Staroffrouďák
Věk: 40

Re: Frontera A 2.3TD

Příspěvek od Edgar » Út 31.03.2020, 9:02

Já bych řekl že už jen pro to že tam někdo dal ten červenej nesmysl jakožto zpětnou klapkou ve vedení nafty bude problém již staršího data. To proto aby mu nejela všechna nafta z hadice do nádrže a snáze to nastartoval. Ale nic o tomto nevím a fronteru neznám jen usuzuji dle usazenin bordela na všech možných sponkách a tak. Ono bude asi čerpadlo ve smrti nebo přepady mezi vstrikama kterejma si to nasaje vzduch místo nafty.

Autor tématu
husajn_cze
nováček
Auto: Frontera A 2.3TDi

Re: Frontera A 2.3TD

Příspěvek od husajn_cze » Čt 09.04.2020, 13:58

Díky za odpověď. No uvidíme. Pošlu jí holt do servisu. Respektive servisáka sem :-(

Odpovědět