Offroad v Polsku

Znáte nějakou lokalitu, kde se dá pojezdit a jste ochotní se o ní rozdělit s ostatními ? Jeslti jo, tak ji sem uveďte
Odpovědět

Autor tématu
Wolf24x
nováček
Auto: Duster 4x4
Stav: Offline

Offroad v Polsku

Příspěvek od Wolf24x » Út 22.01.2019, 17:26

Ahoj, nevíte, jak je to s legálním pojetím offroadových tras v Polsku dle vebu https://pl.wikiloc.com/szlaki/off-road/ ... m=10&to=20

Díky

Tomáš

mmarek
Legenda fóra
Auto: Jeep Grand Cherokee 4.0 (WJ)
Místo/Bydliště: Ostrava
Věk: 45

Re: Offroad v Polsku

Příspěvek od mmarek » Čt 24.01.2019, 9:01

Mno, v polsku to mají více free oproti nám, byť to na svých fórech taky občas řeší, kam se legálně může apod. Těch tras bych se nebál, jen to chce mít zdravý rozum, pokud si nejsi v aktuální situaci v některých místech jistý ohledně vjezdu/průjezdu. Ono dost těch tras bude "starých", rozuměj třeba rok i více, takže dost průjezdů může být neaktuálních, závory atd. Viz třeba ty polské "przewodnik bfgoodrich" nebo "przewodnik 4x4 by škoda", které jsou na spoustě míst neaktuál.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0 (LPG), + 6", Command-Trac NV241 + 2Low + SYE, 37" BFG KM2, HD trackbar, longarmy - přední 3link, zadní triangulated 4link, nápravy z trola...

Autor tématu
Wolf24x
nováček
Auto: Duster 4x4

Příspěvek od Wolf24x » Čt 24.01.2019, 9:04

Díky za odpověď. 👍

fugín
Legenda fóra
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 55

Příspěvek od fugín » Čt 30.07.2020, 21:06

Dzikowiec...byl ste někdo? Furt přemejšlim kam vypadnout když mě padla Kola. Přemejšlim že bych pojezdil pšonky. Kromě haldy u Walbřichu sem v pšonsku vůbec nebyl. Chtěl bych vejletovat a občas zaofroudit. To jako že třeba ten Dzikowiec pak třeba pustynia siedlecka ,na kukačku bělověžský park. Nevím, prostě někam vypadnout na pár dní. Prostě prosím zkušený polský vandrovníky o nějaký tipy na lokality aspoň na týden, tak šup sem s tím

Discodvojkastrašnědrahá TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Rennie
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: OSTRAVA!!!
Věk: 47

Příspěvek od Rennie » Čt 30.07.2020, 22:32

fugín napsal:Dzikowiec...byl ste někdo? Furt přemejšlim kam vypadnout když mě padla Kola. Přemejšlim že bych pojezdil pšonky. Kromě haldy u Walbřichu sem v pšonsku vůbec nebyl. Chtěl bych vejletovat a občas zaofroudit. To jako že třeba ten Dzikowiec pak třeba pustynia siedlecka ,na kukačku bělověžský park. Nevím, prostě někam vypadnout na pár dní. Prostě prosím zkušený polský vandrovníky o nějaký tipy na lokality aspoň na týden, tak šup sem s tím
Belovez jsme byli dnes. Těch pěkných míst je mrak jen přesuny jsou celkem dlouhý pokud chce člověk vidět kus země. Nikde žádný problém lidi milí a nekonfliktní
Cca 50km od parku Plaza Bondary superObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Oddíl mechanizované turistiky - BESKYDY
LR Discovery 3, 4,4, V8, 300 psů
telefon 776 179 179

fugín
Legenda fóra
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 55

Příspěvek od fugín » Pá 31.07.2020, 0:21

Pěkný Rendo pěkný. Asi ti brzo zavolám s prosbou o nějaký zajímavý místa. Koukal sem na fotku spícího Toma ...to bych uměl taky :smich: . Trošku mě sere že sem vás nestihl,volno mám až teď. Dneska sem se domlouval po founu s Jarkem, doma prostě nebudu. Zítra nainstaluju do Žofinky lednici a po neděli prostě jedu :kolo: . Jestli ste ještě tam ,tak ať vám auta šlapou

Discodvojkastrašnědrahá TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Rennie
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: OSTRAVA!!!
Věk: 47

Příspěvek od Rennie » Pá 31.07.2020, 8:00

fugín napsal:Pěkný Rendo pěkný. Asi ti brzo zavolám s prosbou o nějaký zajímavý místa. Koukal sem na fotku spícího Toma ...to bych uměl taky :smich: . Trošku mě sere že sem vás nestihl,volno mám až teď. Dneska sem se domlouval po founu s Jarkem, doma prostě nebudu. Zítra nainstaluju do Žofinky lednici a po neděli prostě jedu :kolo: . Jestli ste ještě tam ,tak ať vám auta šlapou
Máme za sebou půlku volna Obrázek

Oddíl mechanizované turistiky - BESKYDY
LR Discovery 3, 4,4, V8, 300 psů
telefon 776 179 179

Odpovědět