OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Prosím radu kupiť staršiu Javu ?

vsechno o motorkach, fichtlech, a podobnejch jednostopejch vozidlech :)

Autor tématu
Valer
nováček
Témata: 0
Stav: Offline

Prosím radu kupiť staršiu Javu ?

Příspěvekod Valer » Čt 14.05.2015, 20:10

Dobry deň prosím o radu mam motorku Jamasaky Enduro 125 ccm je to China ma 7 roky a od začiatku som mal s nou problém motor v nej mi odišiel v rýchlosti 70 Km my upadol ventil, hlava, valec,kľuka, totalka, stalo ma to už asi od vtedy dosť penazi,to bolo asi pred 2-3 rokmi stále problém s plastami a náhradnými dielmi lepím to čo sa dá. Chcem kúpiť javu 350 ccm staršiu poradte mi prosím ďakujem.

sydney123456
Pokročilý diskutér
Stav: Online

Re: Prosím radu kupiť staršiu Javu ?

Příspěvekod sydney123456 » Čt 14.05.2015, 20:34

Já bych radějí koupil Jawu

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Čt 14.05.2015, 21:04

když pominu že tohle asi není to pravý fórum na tyhle rady tak shodou okolností máme zkušenosti s touhle značkou v rodině...Buď jsi smolař nebo my máme kliku,měli jsme skutra 150ccm,naprosto spolehlivý,prakticky bezporuchový a spotřeba taky výborná :ramena: ...ale jelikož mladá chtěla něco víc do motorky tak jsme sehnali od stejný značky cruisra,sice jen 125ccm ale opět stejná spokojenost...úžasný vozítko,s mou váhou nebo spíš nadváhou to jezdí 80-90,skoro nic nežere a o motoru nevím ani že tam je,krásně čistý chod,příjemný zvuk...na to že je to číňan tak mu není moc co vytknout...v práci mám služební Yuki 125 a ta patří do šrotu hned od nova :grr: ...chrastí,motor funguje na principu náhodných výbuchů...
nicméně výměna za 350 mi přijde dost zvláštní přechod,jiná váhová kategorie,nevím s čím jsi ještě jezdil ale bude to dost rozdíl...šel bych spíš do MZ150...
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
Valer
nováček

Příspěvekod Valer » So 16.05.2015, 15:29

Ďakujem veľmi pekne a v dobrom závidím že vám to tak krásne šľape prajem veľa kilometrov. Motorke 350 jave už neviem model ale starší tip som robil vodicak a páčila sa mi najme jej jednoduchosť aj ten inštruktor rozprával že mu tak šľape jak vám skúter.

Vrátit se na “Motorky”