Držím všem palce. Komanche

aprilia rally potřebuju roschodit :-)

vsechno o motorkach, fichtlech, a podobnejch jednostopejch vozidlech :)

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: aprilia rally potřebuju roschodit :-)

Příspěvek od Chorche » So 23.05.2020, 9:07

edgar, na doras to právě nejde, respektive, já nevim gde tam doras je, ale dráha na tvrdochromu de sotva do půlky. Na místě to taky stlačim tak do půlky max dyš si na to hodně lehnu a zhoupnu. Za jízdy se to pak chová jakoby to vůbec nepružilo, jako by tam nebyly ani péra ani tlumiče.
Fčera sem vyměnil ten zadní tlumič, ale ještě sem to neprojel. Každopádně sem zjistil že je nemlich stejnej (stejnej výrobce Forsa). Tak to možná bude stát za stejný hovno :-D

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Strelec
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 50

Příspěvek od Strelec » So 23.05.2020, 12:12

Budeš muset přibrat do edgarskejch rozměrů, abys to zatížil. Tyhle šavle ani neví, že vo něj někdo opírá ruce. :smich:

Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - offkupé exotika
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 23.05.2020, 12:26

chmmm, jako by talošové vypadali jako edgar... si mysim že proti talošum sem poloviční edgar...
Jináč další zrada. Sem nandal novej varec (je vo chlup věčí naprůměr neš ten co tam byl), nasadil novou polořemenici, dotách a hovno - vakl v polořemenici. Sem to zas sundal a porovnávám a v tejdle novej je vytočenej ve středu kroužek asi na nákou podlošku (ze strany k varecu). Na tej starej nic takovýho neni, tam je to hlatký. To sou fak skurvenosti, dyš si tam kreténi vymyslej podlošku, proč jí nedaj do balení?

Edgar
Staroffrouďák
Věk: 40

Příspěvek od Edgar » So 23.05.2020, 16:27

Protože chcou abys použil tu co byla původně za tou matkou u unašeče. Teda pokud to je stejný jak u Multivaru na čajňana

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 23.05.2020, 18:09

počkej počkej, jako tu co je mezi matkou a podloškou na nakopávání? To je blbost, ta má menší průměr na hřídel, ta by nevlezla na tisícihran. Podle fšeho tam patří todle https://www.scootland.cz/zbozi/naraku-s ... -remenice/

Jináč sem právě doves dárce vorgánů :lol: za 3,5 sem našel stejnou aprilku. Plasty pěknější, vidle možná trochu lepší, motor vrčí :-D

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvek od Edgar » So 23.05.2020, 18:37

Ty seš sběratel. To tě ten fightl tolik baví?

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 23.05.2020, 19:54

nebaví, sere mně, ale je to teť nutnost dyš nechci čekat půl hodiny ve frontě dyš jedu do krámu... páč nám rozjebali celou vesnici a sou tu hrozný kolony.

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvek od Edgar » So 23.05.2020, 20:43

Jo ták. Tomu rozumím.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 23.05.2020, 21:01

Zejtra začnu rozebírat toho dárce :-) Vyřádil se na tom nákej kutil pěkně. Těsnění pot vejfukem z klacíků :lol: Má to třeba krásný sedlo, ale má vylomenej úchyt na zámek. Tak jedině vytahat sponky a přesponkovat na to mý. Plasty to má moc pěkný, má to vorigo háček na tašku :-D po tom sem toužil. Motor chytá pěkně, i to jede jakš takš, ale proti tý 70ce to je slabota, uš sem zhejčkanej. Pán sice trdil že mu to jelo 80 tachometrovejch, ale tomu nevěřim :-D Vidle z něj skusim kuchnout a uvidim jesli s tim něco svedu. No a musim počkat aš mi přídou ty podlošky pot tu řemenici.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Ne 24.05.2020, 19:50

tak dárce rozebranej a uskladněnej :-D dyš sem sundaval vidle taxe mi rozeběhly fšechny kuličky z ložisek, ty pitomci talošský to tam dávaj nezapouzdřený... nebo to je standart? No věčinu sem snat našel... jináč plasty sou na tom fak netknutý, žádný přilepovaný hmoždinky jako u mýho :-D novej řemen ve varecu, palupka nevyšisovaná, spínačka neprasklá, plovák na benzín neprasklej. Jako sem spokojenej s kupem :-D
Taky sem neska nák vypodloškoval ten muj novej varec matriálem co dům dal a skusil project. Má to věčí votpych z místa (točí to víc na startu), ale bych řek trochu menší maximálka. Se stejnejma válečkama. To má bejt sportovní varec? :-D

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvek od Edgar » Ne 24.05.2020, 21:59

Sem ti to říkal. Upravenej origo je lepší. Taky vykucham Multivara a přibrousím origo.
No a v pátek mi na tom co jsme upravovali posledně ujel asi na každý rovince. Až sem pak teda zjistil že mně zkoušel protože si dal otevřený CDIčko a to pak letělo GPSovejch 87km/h jako masakr.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Ne 24.05.2020, 23:00

no já nekoupil multivara ale nějakej nounejm za pjéťo :-D Chtěl sem to skusit jaxe to bude chovat, páč ten origo uš je dost vobroušenej. Tenle má vo cenťák věčí průměr, ale je to fuk, páč řemen na kraj stejně nedosáhne. Bych musel dát delší řemen, ale ten by mi pak zas plandal vevnitř při malej rychlosti/do kopce... Ale já na rychlost seru, stejně na tom nejde bespečně ject víc jak 60 :-D Spíš mi de vo průběch krouťáku, abych to nemusel moc točit při tej 60ce a aby to dávalo kopce. Ještě uvidim aš příde ten set s podloškama. To skusim doladit.

Odpovědět