OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Tragédie jménem BUCHANKA 2015 video

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Manyjak
Staroffrouďák
Témata: 219
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:
Stav: Online

Re: Tragédie jménem BUCHANKA 2015 video

Příspěvekod Manyjak » Čt 09.03.2017, 20:05

Ty asi vážně spadnul na hlavičku, na tom neni nic demagogickýho snad je jasný slovo nový znamená nový a nic jinýho.
Kolikrát mě mě začíná mrzet, že sem se ti snažil s něčím pomoc. :roll: Si mi dycky přišel poměrně normální :wink: H.

MirekII
Legenda fóra
Témata: 31
Místo/Bydliště: Vys.Mýto - Hrušová, tel: 603510691, mail: privbox@seznam.cz
Stav: Offline

Příspěvekod MirekII » Pá 10.03.2017, 9:48

Phulc napsal:Jako Hanz ! Proč bych tyhle věci měl kupovat , když jsou funkční ? ! :ramena: Samozřejmě vycházím ze současného stavu a pokud vyměnim jen nutné věci (ne zbytečnosti ) tak mne ta zebra ještě přežije . :ramena: Nemluvě o tom , že není nutné kupovat nové díly pokud jsou k mání staré a stále fungující , nebo snad ano ? Nebuď demagog . :mrgreen:
Měl jsem kdysi jednoho zákazníka ( na horké chatě ) Koupil Nivku a byl děsně spokojenej ......první měsíc . Po dvou letech ju poslal do světa a koupil R.R. - nějakeh děsnej benzínovej obsah . .....Rychle to prodal a skončil u Hlítky Y60 . No a když jsem se s ním bavil proč to všechno , když si to vysnil a nakonec prodal , tak povídá ..." víš je fajn , že starter na Nivu stojí 2500,- , fakt je super že altík stojí skoro stejně .....ale když je kupuješ třikrát do roka , tak tě to válení pod autem přestane bavit . :ramena: Tak jsem si koupil R.R. - pro radost ......jenže to chlastá jak ruskej tank a tenhle hotýlek ho i s opravama neuživí , tak mám Patrola a už vím , proč se říká : "japonec až nakonec ..." .........proč ? ......no protože nic jinýho pak už nechceš . :mrgreen:
Nebo myslíš , že jsem zase zaujatej , nebo do já reješ preventivně ? :mrgreen:
Takže dle mého názoru (klidně si můžeš myslet , že je hloupej :mrgreen: ) , za půl mega ze zebry bude tak nové auto jak ta buchanka nebude ani z výrobní linky . O tom jsem skálopevně přesvědčen - jen mi chybí to půlmego abych Ti to mohl dokázat . :mrgreen: :ramena:

Ve spousta věcech máš pravdu, ale ne všechno musí zase bejt tak, jak to popisuješ. Pokud někdo dělá starter a alternátor 3x do roka, pak to asi nebude tím starterem a alternátorem a nebo někdo rád vypráví poutavý story.
Japonec ok, ale musíš stíhat bránit tý hnilově možná i o něco rychlejc, než u takovýho ruskýho polotovaru.
Sou někerý věci, kerý oproti japonskejm zázrakům ten ruskej výtvor nedokáže, ale na druhou stranu je to jedině dobře, protože není o co stát...
http://blog.autobazar.eu/novy-skandal-o ... k3191.html
nezlob se na mě, ale auto, kterýmu shnije rám na kaši, se vůbec neměly vyrábět. Dodnes najdeš někde za stodolama opřený rámy z aut ze 30. 40. let minulýho století, který ležej na hlíně a některý s nich kdybys vytáhl, a pomlátil kladivem, aby s nich vypadala hlína, tak jsou stále připravený sloužit stejně dlouho to samý, co maj za sebou.

Buchanka, stejně jako Niva patří do kategorie retroaut, který kromě toho, že jsou retro, tak vyžadujou i retro přístup. To znamená, že jednou za tejden se kolm ní projdeš a jednou za 14 dní si i pod ní lehneš, abys zjistil, jestli se tam něco neděje. To odjakživa nic nestálo a vždycky se to vyplatilo.

I když fůry zázraků už dávno nejsou retro, tak jak se o nich mluví, tak teda zas tak ukrutný bezproblémáky to nejsou. Těch převodovek, těsnění pod hlavama, chcajících převodek řízení, nemluvím o regulátorech tlaků paliva, váchách vzduchu a nejrůznějších senzorech, atd.atd.
Neříkám, že všechno je dokonalý, ale ani to, že všechno stojí za hovno.
Pod všechno jednou za čas vlezeš, i když nechceš a většinou to záleží na tom, jak to používáš. Zkurvit se dá úplně všecno už jen tím, že např. někdo prostě pro řazení nemá talent.
V každým případě to vždycky vyžaduje tak trochu opravdový šoféry, který si i věděj rady, ne uživatele, který to všechno řešej tím, že zavolaj někomu, kdo si poradí.
Když občas vidím některý šoféry, tak nechápu, že vůbec ty jejich auta stojej na kolech.

štěpa
Legenda fóra
Témata: 23
Auto: Jo
Místo/Bydliště: liberec a kousek
Věk: 27

Příspěvekod štěpa » Pá 10.03.2017, 18:42

Tady maj ted vystavenou ve městě dole v tesku starou, tak sem to byl omrknout a vypadá mnohem líp udělaná než co je zde na foto, otázka je jestli už to někdo nepoopravil v ramci nějaký renovace, pulčáku zajdi se tam mrknout, je tam ještě 469 a dodž 50

amatér
Diskuzní Guru
Témata: 21
Auto: DODGE RAM
Místo/Bydliště: Vysočina

Příspěvekod amatér » Pá 10.03.2017, 19:28

Ta odfláknutá karoserie by se dala tolerovat, jen si nejsem jist, zda se stejnou péčí mužici v zemi sovětů nedávají dohromady i třeba motor, převodovku, či diferenciál, tam by asi elektroda nestačila.
Jediné kolo, které nemusí být poháněno, je rezerva

Phulc
Picin
Témata: 21
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » Pá 10.03.2017, 19:37

No pokud se tam dostanu , tak tam milerád juknu dík . :pivo:
Jinak Mirek II, V podstatě ve všem máš pravdu ! A nic jiného než je tahle Tvoje věta tím nebylo myšleno : cit. : " Neříkám, že všechno je dokonalý, ale ani to, že všechno stojí za hovno. " A nikdá jsem nic takového ani jen podobného NEŘEKL a ani NENAPSAL ! POVĚTŠINOU SE ANI NEZAPOJUJI DO "ZNAČKOVEJCH " TAHANIC VE STYLU CO JE LEPŠÍ A CO JE PEKÁČ ! :mrgreen: Páč si myslím , že že je to fuk . Jen tu je to místní kolorit a sranda což mne baví a nemám s tím problém . Nicméně jsou věci se kterými trochu zkušeností mám a pak si za tím i dokážu stát .
Celej problém je v tom že jsem si dovolil prohlásit , že je na můj vkus za ty prachy drahá ( proti autu a všemu okolo jsem NIKDY nic neměl ) ! :ramena: TAK PRO OSTATNÍ : Vážně mi na tam autě vadí jen ta cena nic, víc . Jen porovnávám poměr Užitná hodnota : cena . Proč mám pocit , že tu po přečtení výtky má okamžitě někdo tmavej flek před očima ? ! :ramena:
mimochodem Mirku , to co jsem psal báchorka neni , byla to realita a ne jen vyprávění . Bohužel pán zemřel tak Ti těžko podám jeho výpověď , ale mám stále telefon na jeho paní kdybys toužil po konzultaci . :(
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

MirekII
Legenda fóra
Místo/Bydliště: Vys.Mýto - Hrušová, tel: 603510691, mail: privbox@seznam.cz

Příspěvekod MirekII » Pá 10.03.2017, 20:31

Dyť v pohodě, se v podstatě shodnem :pivo: , pro mě je ta cenovka taky strašná.
Ale když tu nic jinýho za ty prachy není, tak se prostě nedá nic dělat :ramena:
V kerým Tesko to maj? mě by to taky zajímalo. Fůra věcí, co se dělaj leta, má problém s klesající kvalitou... :-(

štěpa
Legenda fóra
Témata: 23
Auto: Jo
Místo/Bydliště: liberec a kousek
Věk: 27

Příspěvekod štěpa » So 11.03.2017, 10:31

MirekII
Legenda fóra