motory indenor

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
Rudolf
nováček
Témata: 1
Auto: peugeot

motory indenor

Příspěvekod Rudolf » Po 25.01.2016, 22:21

mám 2 morory indenor 1 má větší setrvačník s 96 zuby a tam má být spojková fréma s vnitřním průměrem kolem 31.5 cm(nemám)
2.motor má setrvačník menší je tam spojková fréma s vnitřním průměrem 29 cm
Mám dotazy: 1.není stejně velká spojková fréma u motoru z UAZ 469 (měli tam být taky indenory) a co u benzinu?
2.Je možno vyměnit na motoru ten velký setrvačník za menší? (pak bych mohl použít tu menší spojkovou frému?
3.Z jakého motoru by se dala použít ta fréma?někdo říká z volhy,ford siera.peugeot 405:atak nevím
4.Nebo neví z Vás někdo kde bych mohl sehnat tu větší frému na těch 96 zubů? tam vnitřní průměr nevím musí být
asi 31.5cm nebo 32cm.Doufám že je mezi námi někdo kdo mi odpoví na mé dotazy Děkuji Rudolf

Taz
Táta surfer
Témata: 29
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Re: motory indenor

Příspěvekod Taz » Po 25.01.2016, 23:00

Výměna setrvačníku by neměl být problém pokud ti pasují šrouby.
Tyhle motory jsou vlastně peugeoty,dřív to byl název firmy co je pro peugeot dělala,byly v 504,505 (405 určitě ne) stará garanada,sierra ano,volhy taky ale těch je jak šafránu,to neseženeš,pak exoty typu mahindra,UMM. Bohuželů většina těch aut který jsi jmenoval už moc není k mání,jedině že by pasovala fakt z uazí benzínové,to musej kluci od úžasů,tam si nejsem jistej :-(
Z jakého motoru sehnat frému? Fréma je vlastně spojení mezi motorem a převodovkou,není rozumější si udělat mezikus na motor aby ti na něj pasovala ta fréma co máš?
Na co to máš? na jaký auto? Podle toho by se líp shánělo :-)
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
Rudolf
nováček

Příspěvekod Rudolf » Út 26.01.2016, 15:49

je to volha 24 ,ale má větší setrvačník tudíž ta menší fréma tam nejde,kde byl původní motor s malou frémou a ted jsem sehnal též indenor ale s větším setrvákem má 96 zubů a musí tam přijít větší fréma s vnitřním průměrem 31.5 cm

Taz
Táta surfer
Témata: 29
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Út 26.01.2016, 21:31

pokud to pasuje na kliku jako že by mělo tak tam dej ten menší setrvačník..jinak spojky mi většinou dělali v renovaku v Kostelci nad Orlicí a měli všechno...
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
Rudolf
nováček

Příspěvekod Rudolf » So 06.02.2016, 0:31

a najde se někdo kdo by nechal spojkovou frému peguet 505?

Manyjak
Staroffrouďák
Témata: 238
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Manyjak » So 06.02.2016, 0:58

U Kolína je vrakoviště přímo na 505ky, a v inzerci se taky běžně pohybujou. H.

Vrátit se na “UAZ a Gazik”