MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

UAZ - náhradní díly od výrobce

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
akarei
nováček
Témata: 1
Auto: UAZ Pickup
Stav: Offline

UAZ - náhradní díly od výrobce

Příspěvekod akarei » Stř 08.02.2017, 12:06

Zdravím, má tady někdo zkušenost s přímým dovozem ND pro UAZe přímo od výrobce?
Ono totiž přímo výrobce UAZu provozuje e-shop s originálními díly a má tam napsáno, že je doručuje po celém světě. DPH a clo si spočítat umím, jen nevím tu cenu za dopravu a rychlost :-). Navíc i v Rusku lze koupit neorigo díly ještě levněji...
K dotazu mě vede praktická zkušenost - mám UAze Pickup r.v. 2011 a např. spojkovou sadu mi tady prodali za nějakých 16.000,- Kč, což je trošku více než nabízí výrobce - origo set tuším 100 USD. S UAZem jsem spokojený, to auto si na nic nehraje, je to poctivý kus jednoduchého železa, pro malou farmu dost dobrý. Ale vzhledem k cenám v Rusku a kurzu rublu tady něco nesedí - ty české ceny zkrátka dělají z nejlevnějších ND ty nejdražší.
Máte někdo zkušenost s dopravou z Ruska??

Vrátit se na “UAZ a Gazik”