OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Myslivce má každý rád

Tady budu řešit soudní spory mezi jednotlivejma uživatelema. Tzn. máte nákej závažnej problém s nákym jinym fóristou ? Tak sem s tim. Nejdříf dáme prostor objema zůčastněným stranám aby se vyjádřily a pak je rosoudím :-)

daavis
Legenda fóra
Témata: 10
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 32
Stav: Offline

Re: Myslivce má každý rád

Příspěvekod daavis » So 07.10.2017, 12:40

Byl sem s krmivem u borca v Ivanovicich u Brna a ten mel v chodne baraku na zdi snad stovku "trofeji". Lebky s paruzkama, ale samy malicky.
Asi kombinace uchylek srnomrdstvi a pedofilie
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

WHIT3
Pokročilý diskutér
Témata: 3

Příspěvekod WHIT3 » So 07.10.2017, 12:43

Edgar napsal:Ty poslyš mohl bys svou úchylky ve sdílení těchhle hnusů krotit? Mi vadí že tohle může vidět klidně moje dcera na kompu díky našeptávání prohlížeče.

Jestli je to problém tak to napíšu tak abys to rychleji vstřebal.
Strč si ty fotky někam na fakbůk a tady s tím do piče neotravuj kokote!

Hned tak zhusta proto abych sem nemusel lízt podruhý. Nepotřebuji aby se mi zobrazovali takový nechutnosti u kterejch si WHIT3 asi po večerech honí kokota!

Můžeš mi nadávat do kokotů, můžeš se vztekat jak chceš ale to je tak všechno co můžeš dělat. Tímto ti přeji hezký víkend.

kulevaros
Legenda fóra
Témata: 22
Auto: Suzuki samurai 1.3 Hard top
Místo/Bydliště: Bílé Karpaty-Valachia!!!!!
Věk: 38

Příspěvekod kulevaros » So 07.10.2017, 16:00

daavis napsal:Byl sem s krmivem u borca v Ivanovicich u Brna a ten mel v chodne baraku na zdi snad stovku "trofeji". Lebky s paruzkama, ale samy malicky.

Proc jsi mu nerekl co si o nem myslis????? Tady to napsat je bez rizika ze :smich: :smich:

kulevaros
Legenda fóra

Příspěvekod kulevaros » So 07.10.2017, 16:01

daavis napsal:Byl sem s krmivem u borca v Ivanovicich u Brna a ten mel v chodne baraku na zdi snad stovku "trofeji". Lebky s paruzkama, ale samy malicky.

Proc jsi mu nerekl co si o nem myslis????? Tady to napsat je bez rizika ze :smich: :smich:

Havrda
Inventář fóra
Témata: 13
Auto: L200
Věk: 39

Příspěvekod Havrda » So 07.10.2017, 18:10

WHIT3 napsal:
Edgar napsal:Ty poslyš mohl bys svou úchylky ve sdílení těchhle hnusů krotit? Mi vadí že tohle může vidět klidně moje dcera na kompu díky našeptávání prohlížeče.

Hned tak zhusta proto abych sem nemusel lízt podruhý. Nepotřebuji aby se mi zobrazovali takový nechutnosti u kterejch si WHIT3 asi po večerech honí kokota!

Můžeš mi nadávat do kokotů, můžeš se vztekat jak chceš ale to je tak všechno co můžeš dělat. Tímto ti přeji hezký víkend.

Abys nekdy nenarazil blbecku. Tohle je offroadforum.

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 07.10.2017, 18:28

Havrda napsal:
WHIT3 napsal:

Abys nekdy nenarazil blbecku. Tohle je offroadforum.

Bych řekl že ta informace měla přijít PŘED tímhle...teď už je zbytečná...je to jen otázka krátkýho času ..
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Havrda
Inventář fóra
Témata: 13
Auto: L200

Příspěvekod Havrda » So 07.10.2017, 18:44

Tak tak.

WHIT3
Pokročilý diskutér

Příspěvekod WHIT3 » So 07.10.2017, 19:51

Tak proč tu tahle diskuze je? Navíc nechápu ty nadávky. Jenom sdílím volně přístupné fotky.

kulevaros
Legenda fóra

Příspěvekod kulevaros » So 07.10.2017, 20:06

WHIT3 napsal:Tak proč tu tahle diskuze je? Navíc nechápu ty nadávky. Jenom sdílím volně přístupné fotky.

Cos cekal, kdyz mas v hlave nasrano tak si to vyzer. Neznas jak to tu chodi presne,jsem vedel ze to tak dopadne. Psal jsem ti to,ale komu neni rady :ramena: :ramena: . Komu si myslis kurva zes tema fotkama tady prospel?????? Tem deseti co to tady ctou,si normalni asi ne co!!! Uz vytahni hlavu z prdele.Udelals ze sebe akorat chudaka a otevirat si tady hubu na nektere kdyz tady nejsi ani rok :smich: :smich: to si fakt borec.

Bender
Legenda fóra
Témata: 25
Auto: Fronera 3.2 V6 E85 Stage
Místo/Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Bender » So 07.10.2017, 20:48

...aby se vám tady ta debata za chvilku nevotočila k tomu, jak mladí a chvilku registrovaní zobani budou převychovávat starý pardály a učit je lítat... :-)

A jinak ty fotky bych sem teda taky nedával, náš malej taky kouká na fotky z akcí a tyhle hnusy by tady být fakt nemusely...
Pokud má někdo neukojitelnou potřebu to vystavovat, tak založte na fejkbůku nebo instáči skupinu, kde budete postovat antimyslivecký věci...a sem to necpěte.
Opel Frontera - E85 Stage/232HP
Rozšířeno, zvýšeno, světelná rampa, CB, Izzardy + Dotz Dakar a v kufru Al bedna, kde je vše potřebné...

WHIT3
Pokročilý diskutér

Příspěvekod WHIT3 » So 07.10.2017, 20:57

Ale přece na to tu tohle téma je, a chudák opravdu nejsem a hubu sem si neotevřel napsal jsem to slušně. A ano máte pravdu dávat to sem nebudu. Dal sem sem toho dost. A myslím že účel a proč jsem to sem dával to splnilo. Je opravdu možné že jsou mezi váma jedinci co jsou normální ale na takové jsem ještě nenarazil. Třeba se mi to jednou podaří a změním názor. Tímto se omlouvám těm normálním. Pokud takový jsou. A uznávám že na to že tady koukají i děti mě nenapadlo. Bohužel ale tohle je realita a ta není růžová. Edgar sorry.

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 47
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » So 07.10.2017, 21:31

Realita růžová není ale proto není potřeba hledět na fotky otevřený mozkovny nebo popelnice s vývrhama a nedozrálým plodem. Chápeš? Nevadí mi krev, nevadí mi vrhnutej pajšl, nevadí pomoct zakrvácenýmu člověku ale v intenzitě kterou život připraví a ne to tu sypat co příspěvek.

Kapišto?

WHIT3
Pokročilý diskutér

Příspěvekod WHIT3 » So 07.10.2017, 22:01

Chápu jasně, fakt mě tohle nenapadlo. Ještě jednou sem omlouvám. Chtěl sem pouze poukázat na to co se děje. Už na to seru je tu toho dost a zbytek si ti které to zajímá najdou. :)

sumacek65
Diskuzní Guru
Témata: 43
Auto: Toyota 4runner , Toyota Kzj 73, 3,0TD

Příspěvekod sumacek65 » Ne 08.10.2017, 10:46

Jestli má pán problém ohledně životního prostředí. Doporučuji to oznámit na příslušném úřadě životního prostředí. Určitě danou záležitost prošetří.

Anders
Legenda fóra
Témata: 0
Věk: 86

Příspěvekod Anders » Út 24.10.2017, 20:30

Že vás to furt baví :-D
" Odvoláme zkorumpované soudce, státní zástupce, policisty a poslance. Rozpustíme parlament i Senát. Zrušíme špatné zákony.Antonín Blažek " "oko za oko,zub za zub"

Vrátit se na “Soudní síň”