Stránka 1 z 1

cestovaní po CZ II

Odeslal: So 25.11.2017, 13:23
od hayabusha
Zdravím všechny, reaguji na příspěvek od Kubajse viewtopic.php?f=4&t=102824 a zakládám nové téma páč o něco podobného mám již nějaký čas zájem.
Jinak díky za odkazy na objezd CZ a pod.

Jsem od Znojemska a jezdíme akorát na Mokřady a Expedice s tím spojené.
Mám takový utpický nápad projet republiku a nebusí to být pro začátek dokola, třeba raději na 2-3 dny, to může více lidí. Vše o domluvě a plánu.
Podstata plánu je že každy ve svém okolí má projeté nějaké trasy, zná trasy pro "hrubší off" , ne jen pole a lesní cesty zná i pěkná místa, narozdíl od cesty jen prstem po mapě tudy asi pojedu, tyto info bych chtěl spojit .
Stačí když káždý protáhne další lidi 30 - 50 km např.
Může to být cik cak přes republiku, směr není důležitý... třeba tady jme schopni naplánovat cestu ze Znojma do Třebíče, tam by se toho chopil někdo další, a protáhl dál přes Vysočinu, kluci z Jihlavy mají taky určitě trasy....
Všechny data zaznamenat popřípadě trasy označit po cestě, možná běh na dlouhou trať ale jezdí se v blízkosti domova, nestojí to tolik času ani peněz.

Každý nápad výtán :hop:

Re: cestovaní po CZ II

Odeslal: Út 06.02.2018, 0:38
od Splestule
To zni zajimave, ale existuji vubec v cesku nejake "hrubsi off" ktere slouzi jako spojovaci cesty? Nejak se mi to nezda, nejspis tam bude zakazany vjezd, a nebo to pujde nekomu prez pozemek.

Re: cestovaní po CZ II

Odeslal: Út 06.02.2018, 23:00
od HAD
hrubsi off najdes akorat v lese po tezbe, nerikam ze by to neslo, ale tak v jednom maximalne dvouch autech aby byl clovek nenapadnej. tady je proste moc lidi vsude, kazdej je vsimavej az doprdele. kdyz jsou lidi schopny ti radit jak se mas chovat u sebe na zahrade na chalupe tak co pak cekat...

Re: cestovaní po CZ II

Odeslal: Út 06.02.2018, 23:38
od Splestule
To sem si tak nejak myslel, oni uz jsou dost vsimavy tady v Australii (ale to je diky tem debilkum, co si koupej nejaky sary ofrroad za par supu, daj do toho basu piva a pak delaj po lese bordel a treba rozrezou i lavicky v naradnim parku na ohen, tak se pak clovek nemuze divit ze se zacinaj zavirat cesty a davat na stromy maskvoany kamery). Na jednu stranu me to tahne do Evropy, ale pak kdyz si uvedomim ze uz bych si kdekoliv kde zastvavim rozbalil tabor a udleal taborak, tak me to tak nejak hned prejde. Zatracena prelidnalost