kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvekod Chorche » Ne 10.06.2018, 21:57

návyk získaj blbej páč aš jim pak dáš plnotučný ušetřený aš vo něco pude tak z toho budou vyjevený... :-( To jim můžeš dát rovnou malorášku nebo vzduchoffku...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Po 11.06.2018, 12:28

Neboj nic,navyky blbe neziskaju :wink: ...sak aj vojaci strielali zo vzduchoviek,ne?A nase kocky strielaju aj plnotucne,len nie vojenske.A simca zas tak nekope,aby niekto ostal v soku,ked streli plnotucny :wink:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.06.2018, 13:58

no i to tahání za páku je pak blbej zlozvyk...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Po 11.06.2018, 16:13

To by mohol byt problem.Musim dat pozor na strelnici,ci podvedome nestlacaju spust po vystrele a az potom natahuju,alebo natahuju rovno.Nenapadlo ma dat na to pozor.Ale ked uz bude situacia tak na chuja,zeby toto bolo zivotne dolezite,tak to uz budu davno precvicene na plnotucne strelivo.Hlavne aby toho streliva bolo.....v kazdom pa filme strelci skoncia na tom,ze nemaju cim krmit.Hadam by sa patrilo zacat cvicit aj s dakym lukom :mrgreen: ....

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.06.2018, 16:26

a čim chceš krmit luk? Tisíc šípů přecijen zabere víc místa neš tisíc 7,62 :-D

Jináč vo vejkendu sme byly zase hrát airsoft a tentokrát sem byl se sebou celkem spokojenej :-D v zápalu boje stíham sotva počítat vlasní životy, ale překvapilo mě dyš sem skouk video z kamery co sem si nandal na hlavu kolik protivníků sem sestřelil sám jen za jednu hru :-) A na poměrně velkou vzdálenost (vodhadem 50-60m) a ještě z kraťase. Bys něgdy moch přijec zahrát s náma. Kamijon na akci sme ještě neměli i dyš václaf s jeho džukátem dycky překvapí co fšechno se mu tam vejde... :lol:

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Stř 13.06.2018, 22:09

No,luk sa zvykne krmit sipmi :wink: ..a tie si dokaze kazdy,kto nema obidve ruky lave,vystruhat sam.7.62 bez komponentov a vercajgu nevyrobi ani ten,co ma obidve ruky ''zlate'' :mrgreen: ...takze ked vystrielas tu tisicku.... :wink:
Airsoft ja dako nemusim...podla mna sa tam neziskavaju tie najlepsie navyky....mas viac ''zivotov'' a tak si ich nemusis tak chranit,ako ked mas v boji len jeden....ojebava sa tam,lebo tie gulicky neznackuju ako v painbale a tak si ti ''sikovnejsi'' nepriznaju,ze boli zasiahnuti, v paintbale to neojebes a ten sa mi zda na trening lepsi...taky realistickejsi.Musis viac davat pozor,lebo zasah neodtajis,aj ten zasah citis,ak je dobre umiestneny,musis viac davat pozor nato,kolko mas este streliva....ale furt je to len hra.Aj ked zaujimava a ja sa raz hadam dokopem ju absolvovat :)
No,pakovka uz zajtra pricestuje domov :D ...skoda,ze ja az v sobotu,ci nedelu :cry: a nebudem ju moct zobrat v nedelu na strelnicu :cry:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 13.06.2018, 22:37

ani u pejntbolu nemáš jistotu voznačkování, kulička se ne dycky rosprskne. Ale jinak je to podobný - je to vo férplej. Kdo nepřiznává, toho brzo potká nepříjemný překvapení, páč zásobník mam na 1000 kuliček. A nepřetržitá dáfka bolí jaxvině...
A co za pákoffku teda dorazí? To šlo nák rychle podle toho jax vyhrožoval že nic neni :-D

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Čt 14.06.2018, 9:33

Ferplej v boji :shock: :smich: :smich: ?No,robim si srandu :wink: ...kde su tie stare casy,ked sme sa obstrelovali vzduchovkami :oops: ..tam neslo nepriznat zasah,co aky tvrdas zasiahnuty bol :mrgreen: ...kazdy zaskucal po zasahu.
Nuz,pakovka bude ta,co som spominal,ze je na sklade-rossi v 45lc.Pakovka v 454kasull,ci 45/70 je na slovaci bezpredmetna,do zahranicia sa mi prenu vycestovat nechce,obchodnik pre jednu nebude vybavovat dovoznu licenciu,tak nato serem.Od pedersoliho ma pakovku 45/70 u nas v ponuke merkuria,ale domluva je s nimi taka,ako keby sa predajom nezivili,ale robili mi laskavost,tak svoje prachy utratim inde :ramena: .
Myslim,ze ''kvalita'' tej rossi bude na urovni toho taliana,ci amika,akurat ta sranda vyjde na necelu polovicu.No,uvidim,kolko toho vydrzi.... :ramena: ,prelestovat mechanizmus a odstranovat otrepy som musel aj u rugera,kde som to necakal,tak u rossiny,kde to cakam ma to aspon nebude srat.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 17.06.2018, 8:49

Tak rossina je doma :D ...vecer som ju hned rozobral.Priznam sa,ze ma celkom prekvapila a to prijemne.Jedina vada,-precnievajuca botka cez pazbu,inak jej nieto co vytknut,ak by som ju porovnaval s rugerom.Presne tak isto neodstranene groty,(akoby ich robili v jednej fabrike)ale u nej som to cakal.Takze odgrotovat plochy po freze,zalestit zamykacie kliny,plus plosku,ktora natahuje kohut,-povrchy tych dielov vypadaju ako po pieskovani,zalestit ozub kohuta a spuste a malo by to fungovat paradne :D .Flinticka mi pripada ako daka hracka...ale zistil som u pana obchodnika,zeby mi tu dlhu marlin cowboy vedel dotiahnut z toho prodeje zbrani v prahe.Tak zacinam setrit na nu.Pod stromcek by mohla byt doma.Na tejto rossine sa brazilskym sudruhom podarilo pomocou dakeho srackoveho laku neimitovat umelinou drevo,ale mahogonovym drevom imitovali umelinu,tak strasne to vypada.Ale to sa spravi :D ....

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 17.06.2018, 21:03

Tak,slabe 2 hodky brusenia a lestenia a flinticka funguje podla mojich predstav :D .Akurat som zabudol odgrotovat nabeh nad podavacom a ten mi robi vrypy do nbc.Tak sa bude znova rozoberat.Sklada sa to trocha nahovno,ale co uz,Ten,kto 2x nekontroluje,sa narobi ako kokot :oops: .Zajtra ju pojdem rychlo rano prihlasit,behom vystrielat krabku patronov a mozem s dobrym pocitom frcat zarabat na dalsiu.Nechapem,ako som bez pakovky mohol doteraz zit :ramena: :wink: .....Je pravda,ze som strielal len z 357ciek,co maju niektori kolegovia a to ma dako nebralo,ale tieto 45ky,to uz sa viac ponasa na patrony :D .Tak uz len nasetrit na flintu,co sa viac bude ponasat na flintu,ako na hracku.... :wink:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 18.06.2018, 8:17

Tak ať fachá :-)

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 19.06.2018, 12:39

Vdaka,dufam,ze bude :wink: .Vcera som ju ani nemal kedy vyskusat :cry: ...bolo treba frcat na nakladku,na ktorej som nakoniec stravil 7 hodin :? ...nie nadarmo sa nemenovanej papierni u nas hovori ''nervove''.Tak prva skuska az v nedelu.Ale aspon este prelestim tie nabehy nad podavacom,nech mi to nerobi vrypy do nbc.
Este vyskusam,ako bude fungovat rovnaka navazka prachu pre kasula aj pre rossi.Keby to fungovalo dobre,nemusel by som davat pozor na rozlisovanie patronov :)

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 19.06.2018, 14:32

no počkej, já myslel že .45lc sou primárně černoprachový čajíčky. Jesli to naplníš jako kasula tak aby ti z rosiny nezbyla jen krabice a pahejly místo rukou :lol:

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 19.06.2018, 15:18

Nie,to som nemal na mysli :wink: .Z kasula strielam aj 45lc,akurat trocha naslapnutejsie.Takze si myslim,ze trocha naslapnutejsie by mohla zniest aj ta flinta.Neviem si predstavit,zeby v jednej fabrike robili na kazdu flintu suciastky inej pevnosti.Tak by som povedal,ze ked rossi robi aj pakovky na .357,ci .44(robili aj .454,ale tie asi moc nevydrzali),tak sa budu lisit len vyvvrtmi,pripadne uzsim podavacom v .357ke.matros bude asi rovnaky.A tak by to mohlo zniest aj trocha viac naslapnute .45lccky,samozrejme nie na vykon kasula.Hlaven ma za komorou dostatocny priemer....takze uvidim :wink: ....

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 19.06.2018, 16:06

no buť vopatrnej, na mě působěj ty rossi flinty dost subtilně :-D proti marlinkám.

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”