KVÉRY -zase pár videí

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KVÉRY -zase pár videí

Příspěvekod Chorche » Stř 11.04.2018, 20:26

místnost nemam, mam malej barák :-D Rači mi nic nenabízej, eště bych to pak chtěl...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » Stř 11.04.2018, 20:33

:smich: :pivo: :pivo: Tak jo, ani vzduchovku ti nenabídnu. :wink: A co plynoffku? :lol: Už mlčím... :oops:
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - taková šedá motorová myš
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 11.04.2018, 21:04

vzduchoffku nechci, tu mam taky, po dědovi :-D A plynoffku jako že bych s ní zatloukal hřebiky ? :-D

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Stř 11.04.2018, 21:26

Ne, zastrašoval špačky kraválem. :D
EDITa: na nic jinýho to vhodný není. :ramena:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 11.04.2018, 21:33

špačky mi nevaděj, vaděj mi holuby. Ty dělaj naprosto debilní zvuk co mně ráno budí. Ale stačí na ně airsoftka :-D

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » So 14.04.2018, 12:10

Strelec napsal:Rychlý nebo ne, té fuk, záleží kam trefíš a jakou to dělá paseku uvnitř. :ramena: Já radši knedlíkomet, .45 ACP nebo .45 LC je moje oblíbená,

Tak,tak,radsej jedna velka diera vpredu,ako 2 male a dalsia v dalsom,ktory sa nechcel zucastnit prestrelky :mrgreen: .Velka rychlost u kratkej......to nema cenu riesit,kym nieje cez 500m/s a to bude malokedy.Vsak aj briti pri prvom pouziti''malorazovych'' striel mali problemy,ne?Co chlap pri zasahu 45kou,ci577kou padol okamzite,pri zasahu 8kou s rychlostou okolo 500m si to vecsinou ani nevsimol :mrgreen:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 14.04.2018, 19:50

zelenáči, nevěř fšemu co se dočteš v novinách :-D skoušej si vlasní pokusy. Já vyskoušel fšelicos a vim že i rychlej lugr umí zahejbat pajšlem líp neš pomalej knedlík... Tělo se skládá převážně z vody. A pajšl nemá rát prutký pohyby (to je nápověda).

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 15.04.2018, 7:37

Nuz,naozaj nemam skusenosti(zatial som nemusel nikoho zastrelit,nastastie),ale pocuvam ludi,co tie skusenosti maju.Nejde o to,aku raz pouzijes,ale o to,kam sa trafis.Do niektorych casti tela je lepsia rychla strela aj ked maleho priemeru,do niektorych zas tazsia vecsieho priemeru,sposobujuca sok.....no a ja mam v oblube vecsie strely,aj ked su pomalsie.Tazsia a rychlejsia by sa mi pacila viac,ale z kratkej sa to neda :ramena: ....

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 15.04.2018, 10:05

já používam k testování kanystry s vodou. Když střela dokáže kanystr rostrhat, považuju jí za dostatečně účinou. Protože vodu v kanystru umí natolik rospohybovat že to rostrhá kanystr. A dyš to rostrhá kanystr, udělá to neplechu i f pajšlu. Pomalu letící střela žádnej šok nespůsobí. Zvlášť dyš je to jen FMJ. Standartní FMJ lugry kanystrem čistě proletěj a ten se ani nehne. Stejně tak FMJ nebo polopláště z .357. Ale lechká střela kolem 90-100 grajnů na vysoký rychlosti (třeba black mamba, nebo EFMJ) kanystr krásně rostrhá. Knedlík z 45 kanystr taky jen prostřelí (chtěl bych říc, že ho spíš povalí, ale ani tomu tak neni :-D ).

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 15.04.2018, 14:28

Tu musim s tebou suhlasit :wink: .Ak sa podari,dam tu video z dnesnej strelby do kanistrov.Lenze nemozes porovnavat nepruzny obal kanistra s pruznym obalom cloveka.Preto som pisal,ze rozne strely maju rozny ucinok na casti tela.Na pecen,pluca,co mozog maju lepsi ucinok rychle strely,lebo tie organy sa zasahom rozletia,na kosti je lepsia vecsia raz...do brucha asi tiez :ramena: ...
Porovnavali sme vysledky 7.62 tokarev z tt33.9mm luger z cz75kompakt,.45 fmj z norinka1911,.45prebijanec z lugrovej nbc a dutou spickou z rugera 1911,.454 kasull z rugera s 7.5'' hlavnou a slug12ka z ruskej kratkej dvojky.
Najviac devastacne ucinky mal kasull,potom brokna,1911 ruger,7.62 tokarev,.357magnum(ten sa moc nerata,lebo bol naslapnuty len na tercovku),9mm luger a najhorsie dopadol .45fmj z norinka1911ky.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 15.04.2018, 16:18

plastový kanystry sou dost pružný. Používam ty vot tekutýho mejdla nebo vot směsi do voctřikovačů.
Slugy z brokny dyš sou našláplý tak samozřejmě fungujou výborně, poněvač v brokně je rychlej prach. Neměřil sem sice jak rychle lítaj slugy od Eda, ale asi dost rychle, páč prostřelujou i brzdový kotouče...
Tokaref (československej vojenskej) taky rostrhá kanystr i s vobyčejnou fmj střelou - právě díky rychlosti.
No a pakliže použiješ dutou špičku, tak to samozřejmě zafunguje i u menší rychlosti jako je ta .45. Jednak tim střelu vodlechčíš - letí rychlejc a jednak samozřejmě ta dutá špička má ve vodě větší votpor a dělá tak věčí vlnu. Jenže jak u nás tak i u vás sou ty dutý špičky v pistolích zakázaný a nosit to je vo papíry...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 15.04.2018, 20:54

Tiez sme pouzili od ostrekovacov.Moc pruzne niesu.Nabuduce skusime s igelitovymi sackami.Tie expanzne strely niesu na strelnici zakazane a po kniku to nik nebude riesit :wink: ....
https://www.youtube.com/watch?v=rUVZxNyJQg0

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 16.04.2018, 8:55

u nás zakázaný sou :-D Jinak video dobrý, sám ses přesvěčil vo tom co řikam. Jen jeden rozdíl - já do těch kanystrů střílim nastojato, ne naležato. Poněvač ty dna maj fakt tvrdý. A taky je tam nastojato kratší cesta pro střelu krz vodu, tagže musí dokázat víc práce. Naležato letí 2x delší cestu krz vodu a výsledek je pak voptimističtější ;-)

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Po 16.04.2018, 22:37

Naschval som ich dal nalezato,aby odovzdali co najviac energie :wink:a teda vykonali viac prace .Zaujimave je,ze po zasahu 454kou voda nevystrekla dohora a nabok,ako u ostatnych,ale aj smerom dopredu a dobre ma zmocilo :mrgreen: .Nabuduce odrezeme vrchy tych bandasiek,nech je to zhora otvorene....uvidime,co to bude robit.Fakt ma prekvapila ta 45acp,ako presla ten kanister bez jeho poskodenia a pokracovala nezmensenou rychlostou a bez straty vysky az do valu.Pri zasahu kosti to musi urobit riadnu paseku,pri zasahu mekkych casti by to protivnika asi len prestrelilo... :ramena: Ale to su len dohady a zasah do tela ziveho tvora sa moze prejavit uplne inak,ako zasah kanistra s vodou :ramena: ....

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Út 17.04.2018, 7:13

Mě .45ACP kanistr roztrhala, byl na výšku, širokou plochou ke mě. 8) Nevím, kam vy dva míříte. :ramena: :lol:

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”