Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Technická a servis Brno a okolí

Na Morčákovo přání přidáváme sekci pro mýty obestřené vozy
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
Mufii
nováček
Stav: Offline

Technická a servis Brno a okolí

Příspěvek od Mufii » Út 26.02.2019, 20:59

Ahoj,
Chci se zeptat zda nevíte kde by mě udělali technickou v Brně a okolí na santanu PS 10 ? Obvolal jsem již plno STK ale nikde nemají značky na emise...
Případně i nějaký servis na santanu? Děkuji

judy
Pokročilý diskutér
Auto: kdysi navara d25. ted explorer 4.0i/lpg) motka vn 800 bober
Místo/Bydliště: New prerau
Věk: 36

Re: Technická a servis Brno a okolí

Příspěvek od judy » Út 26.02.2019, 21:14

Ta známka ti je k cemu...(znacka) mohl bych zavolat kamosovi na Vídeňskou v Brne

Autor tématu
Mufii
nováček

Příspěvek od Mufii » Út 26.02.2019, 21:35

Jakto? Není potřeba?
Jinak kdyby to šlo a mohl to domluvit tedy u toho kámoše, byl bych ti moc vděčný.

judy
Pokročilý diskutér
Auto: kdysi navara d25. ted explorer 4.0i/lpg) motka vn 800 bober
Místo/Bydliště: New prerau
Věk: 36

Příspěvek od judy » Stř 27.02.2019, 11:37

Mufii napsal:
Út 26.02.2019, 21:35
Jakto? Není potřeba?
Jinak kdyby to šlo a mohl to domluvit tedy u toho kámoše, byl bych ti moc vděčný.
Tak zelena se už nevylepuje...pokud se nepletu

MiSiM
nováček
Auto: Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 V8

Příspěvek od MiSiM » Stř 27.02.2019, 12:12

Zelena se nevylepuje na RZ ale na protokol z emisi. Cervena furt na znacku.
Mufii asi resi kde na emisich maji v databazi to jeho auto pac nemaj v databazi - nezmeri emise (nemaji hodnoty se kteryma se to porovnava).
Zkusil bych ptat se jinak:
Santana má italské srdce – pohání ji přeplňovaný vznětový čtyřválec Iveco (tovární označení 8140.43P) o objemu 2 800 cm3 s výkonem 92 kW (125 koní) při 3 600 ot. / min. Největší točivý moment je 275 Nm při 1 800 ot./min. Pokud byste právě teď nevěděli, kde tento motor běžně najít, pak v dodávkách Iveco Turbo Daily. Motor je spojen s pětistupňovou mechanickou převodovkou od téhož výrobce. Více na: https://www.autorevue.cz/test-santana-p ... ticleStart
Takze polozit otazku jinak - umite emise na Iveco Turbo Daily?

Taz
Táta surfer
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvek od Taz » Stř 27.02.2019, 12:19

jako,MiSiM z větší části ti dám za pravdu,páč zelená se musí udělat,jen se nelepí na RZ,ale s tím motorem mám zkušenost jinou,Avia 11,motor peugeot XUD9 a stejně nikdo,prostě avia a hotovo...nicméně bych řekl že DEKRA má všechno,navíc tu pár santan v Brně jezdí,co vím,tak bych vznesl dotaz na ně..
Mufii,jeď po Křence směrem od hlavního nádru,vpravo za první zastávkou šaliny je vjezd do dvora kde jsou nějaké firmy a podlahové studio...jméno majitele nevím ale santanu má a je to celkem fanda,má i nějakej kontakt do španěl...a druhá stojí u starýho zimáku u křižovatky Sportovní-Drobného,takovej zebroid...a servis šrotů 4x4 dělá Yorsian v Krpoli...je jedno co mu tam přijede,rozdělá cokoliv...

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
Mufii
nováček

Příspěvek od Mufii » Stř 27.02.2019, 17:23

Taz napsal:
Stř 27.02.2019, 12:19
jako,MiSiM z větší části ti dám za pravdu,páč zelená se musí udělat,jen se nelepí na RZ,ale s tím motorem mám zkušenost jinou,Avia 11,motor peugeot XUD9 a stejně nikdo,prostě avia a hotovo...nicméně bych řekl že DEKRA má všechno,navíc tu pár santan v Brně jezdí,co vím,tak bych vznesl dotaz na ně..
Mufii,jeď po Křence směrem od hlavního nádru,vpravo za první zastávkou šaliny je vjezd do dvora kde jsou nějaké firmy a podlahové studio...jméno majitele nevím ale santanu má a je to celkem fanda,má i nějakej kontakt do španěl...a druhá stojí u starýho zimáku u křižovatky Sportovní-Drobného,takovej zebroid...a servis šrotů 4x4 dělá Yorsian v Krpoli...je jedno co mu tam přijede,rozdělá cokoliv...
Super, zkusím to Iveco i dekru, snad pochodím, a určitě i ten servis co zmiňujes, mám problém se světlem tak snad z toho něco bude :) jinak ten zebroid na Drobného je právě můj :D

MiSiM
nováček
Auto: Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 V8

Příspěvek od MiSiM » Stř 27.02.2019, 18:06

Taz napsal:
jako,MiSiM z větší části ti dám za pravdu ...
Dekuju ti nacelniku ze ses mi zastal :D.
Vychazim z lonsky zkusenosti s dovozovou STK, co sem delal na Jeepa.
Je to taky o pristupu tech techniku, kdyz se nechce tak je to horsi nez kdyz se nemuze.
U me taky asi 10 minut hledal nez jsme vybrali neco co odpovidalo jakz takz motorizaci (a to mam EU verzi). Trosku sem mel bobky kdyz zavrel vrata a meril pri zvysenych otackach (je tam ladenej vejfuk, takze slusnej rachot), ale az na vysoky volnobezny otacky nemel pripominek.

Tak at se podari.

Taz
Táta surfer
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvek od Taz » Stř 27.02.2019, 19:12

Mufii napsal:
Stř 27.02.2019, 17:23
Taz napsal:
Super, zkusím to Iveco i dekru, snad pochodím, a určitě i ten servis co zmiňujes, mám problém se světlem tak snad z toho něco bude :) jinak ten zebroid na Drobného je právě můj :D
Aha...tak na koyotavrakoviště k Yo to máš vzdušnou čarou kilák, je to proti Noem arch,kdysi se tam dělali peugeoty když se to ještě živilo jako servis slušnejch aut....jinak ten pán na Křence je fakt dobrej,dělal u mne loni nějakej řidičák tak jsme to probrali od A do Z...hele,možná se nejdřív bude lepší potkat než budeš shánět tu dekru...

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Odpovědět