PÍSTOVSKÉ MOKŘADY - NOVÁ ÉRA: 6. závod MČR + MSR 16.-17.9. | BOHEMIAN OFFROAD CHALLENGE - 2nd ROUND KLADNO 22.-23.9.|
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Závod tříčlenných družstev offroad trialu aktualizace 15.10.

Otevřené Mistrovství ČR Offroad-Trial

Mullik
Závislý diskutér
Témata: 4
Místo/Bydliště: Škvorec
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Závod tříčlenných družstev offroad trialu aktualizace 15

Příspěvekod Mullik » Ne 02.11.2014, 22:09

Ahoj všem, závod byl parádní, je to zajímavá zkušenost nejezdit jen sám za sebe, takže DÍKY MOC. :hop: :hop: :hop: Tady jsou nějaký fotky http://lucira.rajce.idnes.cz/Offroad_Tr ... cany_2014/ A zase někdy na viděnou :kolo:

Jarda Monty
Diskuzní Guru
Témata: 23

Příspěvekod Jarda Monty » Po 03.11.2014, 18:32

Jsem rád,že se akce zdařila a mrzí mne,že kvůli kolizi termínů jsem se nezúčastnil... Jsem zvědavý na další ročník :-)

Dušan
Věčnej rejpal
Témata: 129
Místo/Bydliště: Planá nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dušan » Čt 06.11.2014, 21:44

Velký dík pořadatelům za pohodový poježdění. Jen malá připomínka kdyby se podařilo zorganizovat další pokračování - Buďto víc trialů (třeba každej dvakrát jako v MČR) nebo nějakej časovej rozvrh. Já osobně sem to měl odjetý v půl jedný a to sem se ještě dost vykecával a okukoval ostatní přesto sem do dvou trialů jel jako první, ale aspoň sem zase stačil něco natočit :D
[youtube]watch?v=dJ_5Kg_SKT0&feature=youtu.be[/youtube]

Zdeněk O.
Závislý diskutér
Témata: 3

Příspěvekod Zdeněk O. » Ne 09.11.2014, 10:19

Dušan » čtv 06.11.2014, 21:44 napsal:Velký dík pořadatelům za pohodový poježdění. Jen malá připomínka kdyby se podařilo zorganizovat další pokračování - Buďto víc trialů (třeba každej dvakrát jako v MČR) nebo nějakej časovej rozvrh. Já osobně sem to měl odjetý v půl jedný a to sem se ještě dost vykecával a okukoval ostatní přesto sem do dvou trialů jel jako první, ale aspoň sem zase stačil něco natočit :D
[youtube]watch?v=dJ_5Kg_SKT0&feature=youtu.be[/youtube]

Dušane video paráda :D :D
To k počtu trialů - nevěděli jsme vůbec jak to bude probíhat :?: :?: . Bude každý jezdit sám,nebo vždy celý team si odjede každou sekci a pak přejede na další? Někteří měli odjeto dost brzy,na některý jsme čekali při počítání výsledků aby jsme to měli komplet :oops: Ber to,prosím,jako zkušební závod,příště již budem chytřejší :!: :!: a svezete se o dost více :hop: :hop:

Vrátit se na “MČR OFF ROAD TRIAL”