Stránka 1 z 1

NOVÁ ÉRA MČR v OFFROAD TRIALu - kalendář závodů pro rok 2018

Odeslal: Út 02.01.2018, 19:05
od go-offroad
Obrázek

Kalendář závodů Mistrovství České republiky v OFFROAD TRIALu pro rok 2018 bude obsahovat 7 závodů. Necháváme si ale otevřená zadní vrátka pro závod osmý. Tento termín ale spíš využijeme na soustředění a testovací akci před sezonou (v kalendáři si ho ale určitě poznačte). Začínat se tak naostro bude pravděpodobně v polovině dubna v Kladně a končit na konci října na Slovácku. Letní prázdniny zůstávají (až na případný Eurotrial ve Španělsku) volné.

Znovu budou závody spojené s Majstrovstvami Slovenskej republiky, ale tentokrát bude na české straně jen jeden závod - SLOVÁCKO a jeden na území SR - VALČA. Více v příloze.

Potvrzené jsou všechny lokality kromě Milovic a jedna lokalita bude doplněná. Objeli jsme několik nových areálů, některé máme ještě v plánu navštívit a o některých jednáme. Pokud se najde nějaký nový vhodný prostor, vyplní květnový termín nebo zaskočí případně za Milovice a nebo bude zařazen do kalendáře na rok 2019.

Případné změny budou včas oznámeny.

Na druhou sezónu NOVÉ ÉRY Mistrovství České republiky v OFFROAD TRIALu se těší offroad klub ČR a celý tým go-offroad...


Obrázek

Re: NOVÁ ÉRA MČR v OFFROAD TRIALu - kalendář závodů pro rok 2018

Odeslal: Po 15.01.2018, 13:29
od go-offroad
POZOR ZMĚNA!!! V kalendáři jsme na žádost slovenských pořadatelů posunuli termín společného závodu ve Valči o týden dopředu. Budete tak lépe stíhat případný odjezd na prázdniny nebo přípravu závodního speciálu na případnou účast na Eurotrialu ve Španělsku. Vyslyšeli jsme i hlasy některých českých posádek a zrušili kvůli vzdálenosti druhý závod společný se Slováky v Brhlovcích. Termín pro závod zůstává, ale lokalita se posune někam do Česka, abyste to měli blíž. Společný závod MČR a MSR tak bude letos jen jeden na území Slovenska (Valča) a jeden v Česku (Slovácko).

Re: NOVÁ ÉRA MČR v OFFROAD TRIALu - kalendář závodů pro rok 2018

Odeslal: Ne 18.02.2018, 7:42
od Dušan
Ahoj. Toho 17.3. je počítaná jihlava? Pokud by bylo možný a podaří se mi včas předělat převodovku tak by se mi hodilo jí někde pořádně otestovat a jihlavu nemám zas tak daleko, ale jelikož bych chtěl jen otestovat jak bude vše fungovat tak bych tam byl nerad sám pro případnou poruchu :mrgreen:

Re: NOVÁ ÉRA MČR v OFFROAD TRIALu - kalendář závodů pro rok 2018

Odeslal: Ne 18.02.2018, 13:21
od go-offroad
Dušan napsal:Ahoj. Toho 17.3. je počítaná jihlava? Pokud by bylo možný a podaří se mi včas předělat převodovku tak by se mi hodilo jí někde pořádně otestovat a jihlavu nemám zas tak daleko, ale jelikož bych chtěl jen otestovat jak bude vše fungovat tak bych tam byl nerad sám pro případnou poruchu :mrgreen:


Ahoj Dušane,

s největší převděpodobností to bude, jak píšeš:

termín: 17. - 18.3.
místo: Jihlava

A na 99% to bude pouze testovací akce a jako soustředění pro začínající s OFFROADTRIALem. Zároveň to bude takové zahájení sezóny.
Sám tam určitě nebudeš. Účast přislíbil třeba Radek Karas s PROTOTYPem Mishka, Zdeněk Vokráček a další. Více info už brzy.

Re: NOVÁ ÉRA MČR v OFFROAD TRIALu - kalendář závodů pro rok 2018

Odeslal: Ne 18.02.2018, 16:08
od Dušan
Dík. Teď musim zkusit popohnat kluky při výrobě spojovací hřídele abych to moh začít dávat dohromady.