Stránka 1 z 1

NOVÁ ÉRA MČR - nová třída EASY (Pístovské mokřady)

Odeslal: Po 03.04.2017, 19:20
od go-offroad
Mistrovství České republiky v offroad trialu se propojuje s Pístovskými mokřady - na všech závodech na území České republiky si tak NOVĚ zajezdíte se svým terénním autem, s kterým běžně jezdíte do práce. Od letoška totiž zavádíme zbrusu NOVOU třídu EASY, pod kterou najdete kategorie HOBBY, ELITE a SPECIAL, které znáte z naší akce Pístovské mokřady (viz níže). NOVĚ si tak letos bez nutnosti ochranného rámu a splnění přísných pravidel MČR zajezdíte kromě Jihlavy i v Žatci, Krnově, Milovicích, Kladně a v Uherském Hradišti (kalendář s termíny níže). Navíc poznáte ty nejšpičkovější offroad trialové závodníky v Česku včetně několika mistrů Evropy. I soutěže budou ve třídě EASY stejné nebo dost podobné jako na Pístovských mokřadech (trialy, RZta, výjezdy na čas, ARNOLD apod.) - bude záležet na tom, co dovolí prostor a co budete chtít Vy. Nová třída EASY se totiž bude přizpůsobovat Vám a Vašim přáním. :wink:

A POZOR!!! STARTOVNÉ BUDE POUZE V ŘÁDU STOKORUN!!! Bude záležet na lokalitě, počtu soutěží a na tom, jestli bude závod jednodenní nebo dvoudenní. TŘEBA NA ZÁVOD V ŽATCI JSME STANOVILI ZAVÁDĚCÍ STARTOVNÉ VE VÝŠI POUZE 300,- (500,-) KORUN ČESKÝCH!!! :wink: VÍCE ZDE: http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f=31&t=103582

Už se nemusíte plácat na okresních přeborech - teď můžete jezdit Mistrovství České republiky i Vy!!!


Obrázek
Obrázek

Re: NOVÁ ÉRA MČR - nová třída EASY (Pístovské mokřady)

Odeslal: Po 28.08.2017, 12:12
od vaclavgrandcherokee
Chci se zeptat jestli ve třídě easy je povinna přilba? A posádka může být tvořena pouze řidičem? Nebo musí být tvořena řidičem a spolujezdcem?