Subaru SVX pro radost? Nebo je SVX víc starost :)

Asi bych urazil SUBI Team, kdybych sem nedal tudle príma značku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
MG-RR
Závislý diskutér
Témata: 1
Auto: www.1234.cz, Ssangyong Rexton, Rodius, 3x Prius, Camry, Toyota IQ, A6 Quattro
Místo/Bydliště: CZ-Velké Přílepy & DE-Chemnitz
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Subaru SVX pro radost? Nebo je SVX víc starost :)

Příspěvekod MG-RR » Ne 18.10.2015, 16:05

Zdravím znalce a předem se omlouvám za neznalost Subaru.

Rád bych si pořídil pro radost neobvyklejší auto z 90 let, a Subaru SVX mi přišlo zajímavé (koukal jsem i na Mitsubishi 3000, BMW 840, Nissan 300ZX a pod.) . Jednou za čas delší cesta, jinak v garáži.

Přemýšlím o jednom kousku v Německu, nehavarovaný, lehce přes 100.000km a je jako nové.
Slyšel jsem o vadách automatu, prý odejde na každém? Celkově o závadách jinak nic závažného. Není to nějaký technický propadák, aby nestálo jen na špalkách v servisu :)
CZ - DE

Radek Jirásek
Džambulka
Témata: 4
Auto: Suzuki Vitara 2.0
Místo/Bydliště: Olešnice v Orlických horách
Věk: 52

Re: Subaru SVX pro radost? Nebo je SVX víc starost :)

Příspěvekod Radek Jirásek » Ne 18.10.2015, 16:50

MG-RR napsal:Zdravím znalce a předem se omlouvám za neznalost Subaru.

Rád bych si pořídil pro radost neobvyklejší auto z 90 let, a Subaru SVX mi přišlo zajímavé (koukal jsem i na Mitsubishi 3000, BMW 840, Nissan 300ZX a pod.) . Jednou za čas delší cesta, jinak v garáži.

Přemýšlím o jednom kousku v Německu, nehavarovaný, lehce přes 100.000km a je jako nové.
Slyšel jsem o vadách automatu, prý odejde na každém? Celkově o závadách jinak nic závažného. Není to nějaký technický propadák, aby nestálo jen na špalkách v servisu :)

kup si tejden starej časopis svět motorů č.42 ,tam o něm píšou dva majitelé co ho maj 8)
Suzuki GV 2.5 V6 24V
728207810

Vrátit se na “Subaru”