OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

K: Toyota Previa

Chcete se stát novým majitelem offroadu? Napište o co máte zájem!
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

DavidDDD
Věčnej rejpal
Témata: 44
Auto: LC 100
Místo/Bydliště: Kolínsko
Věk: 47
Stav: Offline

Re: K: Toyota Previa

Příspěvekod DavidDDD » Út 10.10.2017, 16:08

JJ, když tam bude pěkná vyjde turbodraho, lepší v D. jedinou českou jsem trefil asi já, vzhledem k tomu, že se jich prodalo pár....
Ale vyzkoušej ji a když ti sedne, tak stojí za to koupit slušnej kus, vydrží a pořád to bude mít smysl...
Vyčekat ji za "dobře" bude asi oříšek, asi jako koupit LC za pár kaček.. :?
LC100. Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

HaK
Staroffrouďák
Témata: 9
Auto: LR * TD5 * (DEF110 + D2)
Místo/Bydliště: Prachatice / Budějice
Věk: 34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HaK » Čt 12.10.2017, 13:08

Nojo, já neříkal, že je jich tam teď v inzerci pět zadarmo, myslel jsem to v dlouhodobějším horizontu několika měsíců, že se i v ch inzerci občas nějaká mihne, a viděl jsem naživo asi před rokem a byla celkem v dost slušném stavu (tím myslím, že se hledá koroze, tak že se odchlipujou vnitřní koberečky a vnější plasty a sotva se něco najde jako puchýřek na spojích plechů), 97 rok, benzin, 4x4 a tady bych ji mel za nějakých 50-60 tisic v nákladech, jestli je to hodně nebo málo, to je nekonečná otázka - je to pro někoho, kdo to fakt chce...
Hanys a Káča
LR DEF 110 TD5, LR D2 TD5
tel: 775 173 983
O našem výletu - http://www.oneland.cz

DavidDDD
Věčnej rejpal
Témata: 44
Auto: LC 100
Místo/Bydliště: Kolínsko
Věk: 47

Příspěvekod DavidDDD » Čt 12.10.2017, 18:54

HaK napsal:Nojo, já neříkal, že je jich tam teď v inzerci pět zadarmo, myslel jsem to v dlouhodobějším horizontu několika měsíců, že se i v ch inzerci občas nějaká mihne, a viděl jsem naživo asi před rokem a byla celkem v dost slušném stavu (tím myslím, že se hledá koroze, tak že se odchlipujou vnitřní koberečky a vnější plasty a sotva se něco najde jako puchýřek na spojích plechů), 97 rok, benzin, 4x4 a tady bych ji mel za nějakých 50-60 tisic v nákladech, jestli je to hodně nebo málo, to je nekonečná otázka - je to pro někoho, kdo to fakt chce...

Mě stačí zadarmo jedna, tak nekecej a doval ji :pivo: :D :D

To je ono, 60 tis za jedničkovou je (imho) pro srdcaře, co musí vědět proč ji kupuje a nebude jí chtít za půl roku prodat... :?
LC100. Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Vrátit se na “Koupím auto”