Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

JEEP WRANGLER YJ vyjímečný stav

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Taz
Táta surfer
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...a občas nejen ty
Místo/Bydliště: poslední osvětlená zatáčka před Vídní
Stav: Offline

Re: JEEP WRANGLER YJ vyjímečný stav

Příspěvek od Taz » Út 23.02.2016, 22:42

No třeba to má všechno zapsaný v tp...já jsem jen vysloveně zklamaný z těch unavenejch per,u auta za tyhle peníze bych čekal že nebudou rovný, utahaný, listy,zvlášť když ty obrovský kola pak jsou skoro opřený o lemy...ale třeba si to kupce najde...ne každej potřebuje off a na masírku v neděli za hezkýho počasí na to kafe na náměstí...proč ne...
Ale tady asi fakt nebude ta správná ryba...

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

cucnak
Neuminitz
Auto: Jeep Grand Cherokee ZG 4.0 i6 r.v.1996-LPG

Příspěvek od cucnak » Út 23.02.2016, 22:46

No me zaujal hned ten titulek ... vyjimecny stav....tak kouknu a vidim "opicarnu vod svetskych" prezentovanou jako neco vyjimecneho
nevim zda to uz nekdo napsal: ale jen to rozsirim....je to hnusny a tady to neprodas :mrgreen:

El ingenioso hidalgo Don Quixote de la Mancha

zemolezka
Legenda fóra
Místo/Bydliště: Roudnice a Praha

Příspěvek od zemolezka » Út 23.02.2016, 22:58

Tazi, z ceho muzou byt ty listy unaveny? Kdyz to skoro nic nenajelo? Tu oprenou zadni gumu o lem jsem prikladal vykrizeni, pokud je to standardni stav, tak asi silnicni uprava.

Mne se to jako libi, uz dlouho po wranglerech pokukuju a furt vzpominam na toho peknyho cernyho, dobre udelanyho, nazbrojenyho se vsim vsudy. Byl tu pred hodne dlouhou dobou a byl myslim za 280??? To byla kara.

Ono za tyhle penize bych si ho spis vystavil do obejvaku, ani na to namesti bych s nim nejezdil...

Autor tématu
Henry
Diskuzní Guru
Auto: Nissan Patrol Y60
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry » Stř 24.02.2016, 13:00

Jsem rád, že se do vlákna zapojil Markus, který v řadě rádobyvtipných přispěvatelů zakomunikoval rozumně a hlavně může nevěřícím potvrdit, že tohle auto nikdy na žádné naší akci v terénu neviděl, protože na kurvení v terénu mám Y60.
Jelikož jsem počítal s eventuelním snížením ceny, jdu na 270.000,-. KONEČNÁ CENA.

Taz
Táta surfer

Příspěvek od Taz » Stř 24.02.2016, 14:09

zemolezka napsal:Tazi, z ceho muzou byt ty listy unaveny? Kdyz to skoro nic nenajelo? Tu oprenou zadni gumu o lem jsem prikladal vykrizeni, pokud je to standardni stav, tak asi silnicni uprava.

Mne se to jako libi, uz dlouho po wranglerech pokukuju a furt vzpominam na toho peknyho cernyho, dobre udelanyho, nazbrojenyho se vsim vsudy. Byl tu pred hodne dlouhou dobou a byl myslim za 280??? To byla kara.

Ono za tyhle penize bych si ho spis vystavil do obejvaku, ani na to namesti bych s nim nejezdil...
No,unavený můžou být už i jen tim stáním (ta malá mezera vpravo vzadu je určitě tím vykřížením ale když koukneš na fotky zespodu tak že by ty pera nebyly skoro do roviny se říct nedá) - nikde jsem neobjevil rok výroby- s trvale zatíženým předkem (pevnosťák,zajisté homologovaný a zapsaný v tp,naviják,také zapsaný) zadek totéž. Velká kola,také předpokládám že zapsaná v tp..Nebo jak to je,ta info tu nějak není?...
.chápu že je dobře že se tu objevil Markus a může potvrdit že auto v terénu nejezdilo...když bylo v tvých rukou,Henry,jak to bylo za předchozích majitelů není jasné...nicméně,u jeepů lze celkem snadno historii dohledat když se dá vin,takže zájemce snadno zjistí jestli opravdu stav tachometru souhlasí s realitou...to auto vypadá ,moc hezky...ale cena už je poněkud mimo...nicméně,nikdy nevíš,inzeruj dál a uvidíš...sice pochybuji že tady ale jinde se třeba někdo najde :ramena:

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Taz
Táta surfer

Příspěvek od Taz » Stř 24.02.2016, 14:17

A tedy na závěr,když nemáme být rádobyvtipní (ale začal sis ty,s tou cenou), tak seriozní dotazy:
Rok výroby, stk, ekologická, doplňky (přední,zadní pevnostní nárazník,naviják),velká kola,je to zapsané v tp?
Jaká je historie toho vozidla? Vin ? To je ovšem na Tobě jestli ho sem chceš dát,netvrdím že je to nutné,přímý zájem na tom nemám,vím že to auto není pro mne .

koncak
z jine planety
Auto: mitsubishi L300 4x4,HUMMER H3-adventure
Místo/Bydliště: praha-vychod... 603965311.
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koncak » Stř 24.02.2016, 17:47

pokud to nema zapsany v tp? tak uz blba evidencka bude problem,ja na hummru musel nandat naspet mala kolecka a tak,ted uz je zapsane mam,

чем круче джип-тем толще веревка в багажнике
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik
Parnik Bluemoon+Johnson 175HP.AUDI TT-ROADSTER 1,8T-165KW QUATTRO

Tomik22
Inventář fóra
Místo/Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik22 » Stř 24.02.2016, 18:03

filom3n napsal:Jinak Honda a Acura je oboje NSX když už tady strasis s nejakym bavorakem nebo sudetakem...

posráno ze Sony Xperia Z1
Mas to nějaký pomíchány cece.... Pod značkou acura prodává honda v US a nsx je prostě nsx,reakce hondy na supru nebo toy na nsx,to už nevím....

775066441

filom3n
Věčnej rejpal
Auto: Mitsubishi Pajero Sport 3.0 (2000) Mazda Xedos 9 2.5 (1994) Mitsubishi Space Star 1.3 (2000)
Místo/Bydliště: vysočína

Příspěvek od filom3n » Stř 24.02.2016, 18:21

Honda a Acura je jedno a to samy NSX,dyt to píču

...jebat...

Juventus
Inventář fóra
Místo/Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Juventus » Stř 24.02.2016, 20:38

A naviják jen kvůli image?

filom3n
Věčnej rejpal
Auto: Mitsubishi Pajero Sport 3.0 (2000) Mazda Xedos 9 2.5 (1994) Mitsubishi Space Star 1.3 (2000)

Příspěvek od filom3n » Stř 24.02.2016, 20:39

Aby si přitáhl to kafe prece

...jebat...

iq00
Diskuzní bůh, vládce guruů

Příspěvek od iq00 » Stř 24.02.2016, 21:33

kuwa ,vy mu dáváte :)

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Stř 24.02.2016, 22:07

Tomik22 napsal:
filom3n napsal:Jinak Honda a Acura je oboje NSX když už tady strasis s nejakym bavorakem nebo sudetakem...

Mas to nějaký pomíchány cece.... Pod značkou acura prodává honda v US a nsx je prostě nsx,reakce hondy na supru nebo toy na nsx,to už nevím....
Neres, on to ma v palici tak pomotane, ze ani nevi, jak se vychcat... :roll:

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

filom3n
Věčnej rejpal

Příspěvek od filom3n » Čt 25.02.2016, 6:55

Já vím moc dobře jak se vychcat...

...jebat...

markus
Staroffrouďák
Auto: SUPERB 4X4 , OFF v přípravě
Místo/Bydliště: Opava

Příspěvek od markus » Čt 25.02.2016, 7:13

dall napsal:
Tomik22 napsal:

Neres, on to ma v palici tak pomotane, ze ani nevi, jak se vychcat... :roll:
Jen nechápu proč motáš něco o značce Acura... ten kdo zná auta tak název NSX, SUPRA ,E30 M3, Miata, CRX, ZX300, GTR, Pulsar GTIR, zcela jistě přiřadí...
myslím že největším tvým přítelem je googl a pošli mi fotky ja ti je sem vložím...

a Co se týče tohoto prodávaného tak wranglera jako auto považuji za kultovní a myslím, že většina z nás ho neviděla, wranglerem možná ani nejela a hodnotí cenu ...

to jestli auto zmoklo nebo ne je mi jedno, bud bych ty peníze dal nebo ne...až bych to viděl tak bych polemizoval o ceně...
a to zda má nebo nemá v TP údaje je mi buřt... ono 90% místních má auta nezpůsobilé k provozu...dle nových pravidel a vlastně i před nimi že ...

a vlastně proč to sem píšu když to nechci koupit

Jindro přeji dobrý prodej ...

už víc kecám než jezdím :mrgreen:

Odpovědět