Moje Patroly - PRODÁNO

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
šroubek
Selský rozum
Témata: 102
Místo/Bydliště: BUDĚJCE

Moje Patroly - PRODÁNO

Příspěvekod šroubek » Ne 02.10.2016, 20:25

Protože už to téměř všichni uživatelé ve skupině "Global made party" (miluji nastavení fóra, které mi předem nadefinuje, komu posílám soukromou zprávu - alespoň některým nulám nemusím znovu říkat na přímo, jaké jsou nuly) vědí, prodávám svou kolekci Patrolů. Také mě příslušné nastavení ušetřilo vypisování detailů...!
:cheers:

Nuže ...?
Naposledy upravil(a) šroubek dne Čt 06.10.2016, 6:41, celkem upraveno 1 x.
... vaše řeč budiž Ano Ano, Ne Ne, praví Písmo...

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Re: Moje Patroly

Příspěvekod Jirinka » Ne 02.10.2016, 21:00

ja jen aby mi neco neuteklo - jeden by mel byt zamluveny u fnapa, he?
sz, ze jsem nula prip. curak jsem nedostal, coz me mrzi
Maucta.

sapazi
Legenda fóra
Témata: 5
Místo/Bydliště: Zrnětín
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sapazi » Ne 02.10.2016, 21:00

My co nejsme ve skupině nevíme o trvých patrolech nic. Jsme taky nuly?
maverick VeTeráno na plyn,passat 4motion a (už o dost míň) naleštěnej Hyundai Starex 2,5CRDi
+různý vozejky.
-----------Auta pouze s předním náhonem jsou slepá vývojová větev----------------
http://www.sapazi.cz

Autor tématu
šroubek
Selský rozum

Příspěvekod šroubek » Ne 02.10.2016, 21:27

O.K., tady je ta zpráva, která byla původně určená pro... zřejmě "global made party"
Ponecháno beze změn, prosím o pardon v okamžicích, kdy je to příliš dojímající, ale tak to prostě je :wink: :lol: ...:

po úvaze jsem se rozhodl, že prodám svoji "kolekci" Patrolů. Rozhodl jsem se k tomu kroku z následujících důvodů (v pořadí důležitosti :wink: ):
- Ta dvě (a půl) auta stojící na mém pozemku ve mně vzbuzují pocit jakési lítosti, selhání, a snad i viny (vím, zní to hrozně pateticky :wink: , ale níže mnozí možná pochopí, co tím míním). S pravděpodobností hraničící s jistotou už nikdy nebudu mít dost času na to, abych alespoň to jedno (to v podstatě hotové) dodělal. Kdyby to byly šroty, asi bych s nimi podle toho naložil, ale je obecně známo, že nejsou. A já jsem nasranej, či alespoň votrávenej, pokaždé, když na nich spočinu pohledem... Možná můj původní "dědek" nebyl to auto, které mi bylo souzeno (havárie, dlouhé uvádění do provozuschopného stavu, krádež, znovu dlouhé uvádění do provozuschopného stavu...), kdo ví... :(
- Ta tři místa mi na pozemku (nijak výrazně, ale přeci jen) chybí
- Zde použiju okřídlenou větu: "Nemusím to prodat". Opravdu nemusím - pokud se moje finanční situace nějak dramaticky a rapidně nezhorší, pak skutečně není nutno. Na druhou stranu - uvolnit si finanční prostředky v řádu vyšších desítek tisíc by asi nebylo úplně od věci...

Co prodávám:
- Téměř hotovou 260. Stavěná "od rámu a od základu" Fňapem (nevím, jestli je to doporučení :lol: , já myslím, že spíš ano :wink: ) pod mým dohledem (tohle doporučení rozhodně je :) ). Pozinkovaný rám, vyvařená kastle, dutiny stříklé olejem, motor z mojí původní 260 (čili poctivých cca 280.000 km), špajz už nevím, jestli je moje původní, myslím že ano - tedy přeložiskovaná, boudalift jeden puk (vím, že to není obecně přijatelné :) ), hamrovaná pera, šnorchl, naviják 12.000 lb, závěs 3,5 t. Nově stříklá černá se světle šedou střechou. Po čtyřech letech stání venku dvě vady na laku - zadní vrata u stěrače a jeden zadní lem. Chybí dodělat komplet interiér krom předních sedaček, a spousta drobností (uchycení baterky, kabeláže navijáku ... etc).
- "modrák" 260, zamýšlená na dárce orgánů. V ne úplně dobré kondici, přesto pojízdná, plně funkční. Prdlé přední sklo, dílem rozebrané detaily, z důležitostí snad zmíním, že je v prdeli chladič. Za zmínku ještě stojí poměrně slušná zahrádka.
- torzo = rám 260 slušný, bouda 160/260 (uřízlá těmi mouly, co mi to ukradli, cca 20cm před čumákem a znovu navařená, ale jinak slušná), převodovka 260 (jezdil jsem s ní - bez hluku), zdravá okna (vč. předního), dveře, blatníky, haubna...
- další kopice dílů, které jsem shromáždil za 16 let, co to auto mám. Origo nárazníky (stojí za houby), origo přední rámy, spousty sedaček (včetně nejrůzněji sklápěcích zadních), a v neposlední řadě: K těm třem autům jsou 4 sady kol (+ 2 single): 4x Cooper Discoverer II 33x12,5 na plechách 15x8 (možná "7", nejsem si teď jist) nikdy nejeté..., 4x Hankook AT (prořízlé - min. 6mm) na alu 15x7 (pěkné alu, potřeba oprášit)..., 4x něco AT - snad se to jmenuje "Sidewinder" - (prořízlé - min. 6mm) na alu 15x7 (alu spíše pracovní, ale mně se docela líbí)..., 4x originál "užovky" (viz originál rezerva) na 16" plechách, 2x zimák na 16" originál plechách... And many others... :wink:

To nejdůležitější, tedy cena: Fňap mi za celou "kolekci" nabídl kilo. Jenže obchodování s Fňapem je (jak to říci kulantně, abych se vyhnul výrazu "big mouth"?) poněkud obtížné. Není to ani zdaleka cena, kterou jsem do toho investoval, ale tím samozřejmě nehodlám operovat. Na jednu stranu vím, že to tu cenu má, taky jsem bývalý vrakař, a vím že se ta cifra v dílech vrátí. Na druhou stranu chápu, že ...
Jsou k tomu doklady (2x) v depozitu...

Kurzíva je místo podpisu, protože to jsem v původní zprávě nepokládal za nutné zdůraznit...! :wink:

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvekod Jirinka » Ne 02.10.2016, 22:12

tak to pust temu fnapovi, ja od nej za kilopade beru tu hotovou 260
Maucta.

dall
Starofiaťák
Témata: 122
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dall » Ne 02.10.2016, 22:18

No esteze je mi nejaka hlitka ukradená :-D
Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvekod Jirinka » Ne 02.10.2016, 22:21

se tu neplet a di kupovat cerne punto :mrgreen:
Maucta.

HAD
Staroffrouďák+
Témata: 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HAD » Ne 02.10.2016, 22:27

ty bláho a svět už nebude jako dřív, ještě řekni že jsi definitivně opustil Uno a je to...

neměl bys alespoň na rajčeti třeba pár foteček, respektivě ty dvě torza, potřebuju nějakej postrk na chalupu...
kdyby něco tak jsem na 608761223

had se má, protože když jde tak leží

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 100
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Ne 02.10.2016, 22:58

Tobě nestačí nepojízdná Toyota?
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Autor tématu
šroubek
Selský rozum

Příspěvekod šroubek » Po 03.10.2016, 1:06

... pokud to nevyplynulo z textu výše, pak zdůrazňuji, že cena tamtéž nastíněná platí pouze v případě odběru celé "kolekce". Jinak se na to vyserte... :wink:

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 100
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Po 03.10.2016, 9:38

Ale to ti to tam bude smrdět ještě dýl a asi i krapet víc ...
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Taz
Táta surfer
Témata: 29
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Po 03.10.2016, 10:03

Tak nevím,nějak je mi při čtení tohohle vlákna smutno...tak nějak jak píše HAD,ct.p. Šroubek bez Patrola? To už nikdy nebude nic jako dřív :-(...
Tak aspoň držím pěsti,přece jen ,tohle jsou poslední sympatický patroly, co se dělaly a za ty peníze je to dobrej kup....díky bohu že to není kam dát,tohle auto se mi zamlouvá už jen z nostalgie..
Tak ať dostanou dobrýho pána..
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvekod Jirinka » Po 03.10.2016, 15:07

kfnap a ja sme dobry pani, ale nak to drhne
Maucta.

Autor tématu
šroubek
Selský rozum

Re: Moje Patroly - PRODÁNO

Příspěvekod šroubek » Po 17.09.2018, 20:12

Je mi to líto.

Ale, řečeno s "černou kronikou" (Věrou Tichánkovou) ve filmu "Ať žijí duchové": Hlavně, že se nikomu nic nestalo! :wink: :!:

FNAP 88
Wortodogkxsňý HLÍDKAŘ
Témata: 5
Místo/Bydliště: iglau, budějowyce
Věk: 30

Re: Moje Patroly - PRODÁNO

Příspěvekod FNAP 88 » Po 17.09.2018, 22:06

praveno bylo napsal:ze to ani necuklo
6t0y8d5l6i5t6a5t5
marnej čurák kvočna
VŇAP - co je víc ???

kabát pevně v luftě lafetován mám