iveco massif?

Jestli máte značku, na kterou admin zapoměl, nevadí, pište sem
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

iveco massif?

Příspěvekod Jirinka » Út 03.07.2018, 11:43

marne se snazim docist nejake zkusenosti….ma to někdo, nebo znate nekoho jehož prateta bratrancova strycka to ma?
du hledat v cizojazyčných kecech....
Maucta.

Pedro
Inventář fóra
Témata: 26
Kontaktovat uživatele:

Re: iveco massif?

Příspěvekod Pedro » Út 03.07.2018, 14:23

Loni jsem se bavil s jedním italským zemědělcem s Iveco Campagnola (tj, menší analogie Massifu) a ten byl po 4letech a 100000km nadšený z motoru, nadšený z jízdních vlastností mimo silnice, vcelku spokojený s komfortem a trochu hudral na životnost a cenu podvozkových dílů. Plus něco říkal o převodovce, ale to nevím co. :-) Nějak že buď byla hlučná a nechal to opravit nebo že je hlučná, ale nevadí to, nebo možná něco úplně jiného. :-D

HaK
Staroffrouďák
Témata: 14
Auto: defneder, discovery, range rover classic, gazelle
Místo/Bydliště: Prachatice / Budějice
Věk: 35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HaK » Út 03.07.2018, 19:18

Já se o tom bavil s jedním španělem, abychom tu jižní evropu mapovali roznoměrně :-) Ten říkal něco v tom smyslu, že po všech těch santanách konče ps-10 je massif konečně auto, které překonalo v užitných vlastnostech ty prokleté landrovery (jeho slova, myšleno defendery). Vedl řeči v tom smyslu, že to u nich bylo drahé na pořízení jako nové a díly taky nebyly za hubičku, ale ve státních a podobných velkých firmách to sloužilo prý "konečně" dobře. Že se to prý od těch defendrů spíš posunulo k HZJ 78. Taky říkal, že pořídit to dohuntované jako fyzická osoba může vyjít draho, prostě asi všechno tak jak bys čekal.
Já byl ochotnej pro tu prdel zkusit nějakýho koupit venku v nějaké aukci třeba za 4000 eur domrskanýho nebo třeba za 6000 eur nějakýho hezčího, ale moc jich není a moje sledování vedlo k tomu, že domrskaný končily mezi 8 až 10 000 eur, a to je prostě o jedno patro dráž, než by mne vubec mohlo zajimat.
Jestli máš šanci nějakýho klofnout za 4000 eur, tak asi chybu neuděláš, my se ti budeme chvíli smát a pak to nadělíš někomu jinýmu, ale jestli máš nabidku za 10tis eur, tak bych volil sakra pečlivější sběr dat, než fáma od jednoho itala a druhá od zkouřenýho španěla :-) Good luck!
Hanys a Káča
tel: 775 173 983
http://www.oneland.cz

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 99
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Út 03.07.2018, 21:32

Má to tu Jirka DK
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Autor tématu
Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvekod Jirinka » Út 03.07.2018, 21:34

tvl, nabidku nemaju
jenom tak me to zaujalo...furt hledam nejaky postapo vuz na furt a tenhle to asik taky nebude :mrgreen:
chci Y61 4.2d pikap na manyjakopapirech - pracovni stroj
Maucta.

Vrátit se na “Ostatní”