Je 350 TD vhodny motor do G ?

Nemůžeme zapomenout ani na vozy G
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

PetajsB
Pokročilý diskutér
Témata: 17
Auto: Nissan Patrol Y60 Wagon 4.2D, vyroben 8/1997, barva bílá
Místo/Bydliště: kousek vod Kutnej Hory
Věk: 30

Re: Je 350 TD vhodny motor do G ?

Příspěvekod PetajsB » Út 24.04.2018, 21:57

A co nějakej Patrol Y61 wagon? To by se ti nelíbilo?

Autor tématu
Balú
Diskuzní Guru
Témata: 1
Auto: LR Discovery Td5

Příspěvekod Balú » Út 24.04.2018, 23:01

to ako mne ? mne sa moc japonci nepacia,nepopieram ich kvality,to rozhodne nie....navyse je to malo hranate,ale je toho samozrejme viac preco nie... aj tak som musel nakup G classe,alebo defa trochu odlozit,kvoli mimoriadnym vydavkom,ktorym tento rok akosi nieje koniec kua :wink:

PetajsB
Pokročilý diskutér

Příspěvekod PetajsB » Út 24.04.2018, 23:44

To jako Tobě ;-) a nebo Y60 wagon. Toho mám já a ten je hranatej dost :-) Jinak defender je spíš maketa terénního vozidla, land rovery jsou poddimenzované auta s nemalou poruchovostí ;-)

Autor tématu
Balú
Diskuzní Guru

Příspěvekod Balú » Stř 25.04.2018, 14:08

co nato povedat :D asi,ze je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem ale Y60 ma známi a par krat som s nim siel , predbiehanie s tym autom je neriesitelna zalezitost,priserne problemy s koroziou ,....ja mam uz xy rokov LR a musim si zaklopat, mne funguje dobre,ale ja ho pouzivam iba do roboty a na chatu :wink: neskacem s nim po skalach a netopim v bahne...,len rozbite lesne cesty po traktoroch a to da s prehladom

PetajsB
Pokročilý diskutér

Příspěvekod PetajsB » Čt 26.04.2018, 0:14

Je třeba si uvědomit, že patrol je čistokrevný offroad, určený do tvrdých podmínek - tam je doma... Nikdy jsem neměl pocit, že by se s ním nedalo předjíždět, pokud předjížděné auto nejede víc jak cca 90, tak jde předjet v pohodě.... Měl jsem 2.8TD, teď mám 4.2D a s obojíma se nechá jezdit v klidu kolem cca 110 km/h. Rychlost je ale u tohohle typu auta a konkrétně u patrola docela nepodstatný údaj. Není to auto na rychlou jízdu. Patrol bojuje s korozí asi tak jako spousty jiných terénních vozidel, která byla vyrobena ve stejném období. Tobě LR funguje proto, protože s ním nejezdíš do terénu. Rozbité lesní cesty po traktorech neberu jako žádný velký terén. To zvládá i náš Scout :-)) Minulý rok s námi jeli dvě LR Discovery do Rumunska na expedici a pořád s nimi byl nějaký problém. Co mám kamarády, kteří mají defendery nebo Discovery, tak pořád něco opravují. Tohle by na mě nebylo...

Autor tématu
Balú
Diskuzní Guru

Příspěvekod Balú » Čt 26.04.2018, 0:39

Ja viem ze mi chces poradit s tvojho uhla pohladu dobre ,ale ....ver ze keby tu lesnu cestu dal scout uz davno by som mal nejake suv cojaviem forestra je rozdiel rozbita lesna cesta desi na rovine a na kysuciach..... ja to moje auto ani vymienat nepotrebujem,len ako vecsina chlapov vymyslam chujoviny kazdych par rokov :wink: tak ak by som mal vymienat tak jedine G ,Def,a z japoncov iba TLC100 by este usla.ale ako som hore spominal na chvilu nato mòzem zabudnut a to je mozno dobre :wink:

Vrátit se na “Mercedes”