OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

asi se to bude opakovat přemýšlím o pořízení H2

Má něgdo z vás tohodle mrňouse?
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
jiri rames
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: zatím žádné
Stav: Offline

Re: asi se to bude opakovat přemýšlím o pořízení H2

Příspěvekod jiri rames » Ne 26.07.2015, 15:16

Edgar do nedávna jsem byl hondař a jsem ale prozřel jsem, a vím že i jiné automobilky umí vyrobit slušný vozítko. Co vím tak třeba toyota hilux zmákne hodně jeep cheroke opel frontera máme je v práci a land rover nesmrtelná klasika.

depeter
Staroffrouďák
Témata: 25
Auto: Panelák
Místo/Bydliště: Bryncl-lont

Příspěvekod depeter » Ne 26.07.2015, 15:22

jiri rames napsal:Edgar do nedávna jsem byl hondař a jsem ale prozřel jsem, a vím že i jiné automobilky umí vyrobit slušný vozítko. Co vím tak třeba toyota hilux zmákne hodně jeep cheroke opel frontera máme je v práci a land rover nesmrtelná klasika.

:smich: :smich: :smich:
Upozornění !!! Jestliže výše uvedený příspěvek Vám připadá jako DEBILNÍ KEC, jste evidentně PRAHÁK (nebo polabák)co nám má jistě co říct.
"Nevytahuj nože tam,kde se bude střílet"

Autor tématu
jiri rames
Pokročilý diskutér

Příspěvekod jiri rames » Ne 26.07.2015, 15:24

tady se fakt rozumě bavit nedá. Fakt ne. zbohem

HaK
Staroffrouďák
Témata: 9
Auto: LR * TD5 * (DEF110 + D2)
Místo/Bydliště: Prachatice / Budějice
Věk: 34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HaK » Ne 26.07.2015, 15:44

kliiid depeter se akorat neudrzel pri kombinaci slov "land rover nesmrtelná"
Hanys a Káča
LR DEF 110 TD5, LR D2 TD5
tel: 775 173 983
O našem výletu - http://www.oneland.cz

tom106
Diskuzní Guru
Témata: 0

Příspěvekod tom106 » Ne 26.07.2015, 15:47

jiri rames napsal:Je vidět že neznáte spoustu věcí. A mnoha lidí podnikání je za hranou zákona viz úplatky. To je jedno vaše věc. Já si vydělávám aspoň poctivě. A Michal95 pěkná fotka toho dědka to vypovídá tvůj charakter. Koukám že majitelé H2 jestli ji vůbec někdo z vás má jsou asi pěkně namyšlení údi.

:shock: Dá se to chápat tak,že až se staneš majitelem H2,budeš i údem?????? :shock:

Michal95
Věčnej rejpal
Témata: 26

Příspěvekod Michal95 » Ne 26.07.2015, 15:52

tom106 napsal:
jiri rames napsal:Je vidět že neznáte spoustu věcí. A mnoha lidí podnikání je za hranou zákona viz úplatky. To je jedno vaše věc. Já si vydělávám aspoň poctivě. A Michal95 pěkná fotka toho dědka to vypovídá tvůj charakter. Koukám že majitelé H2 jestli ji vůbec někdo z vás má jsou asi pěkně namyšlení údi.

:shock: Dá se to chápat tak,že až se staneš majitelem H2,budeš i údem?????? :shock:

Si myslim že si ho ani kupovat nemusí

Autor tématu
jiri rames
Pokročilý diskutér

Příspěvekod jiri rames » Ne 26.07.2015, 16:07

Michal95 jestli je to tvůj rok narození tak ti teče mlíko po bradě a držíš se maminčiny sukničky že. jdi sei hrát se štěňatama nepleť se do diskuze dospělých realně uvažujících co si mohou koupit a zda to koupit. Doma si hoň kládu nad obrázky aut v pokojíčku a hezky slintej. Když nevlastníš H2 a nemáš praktikcé zkušenosti tak sem nelez.

depeter
Staroffrouďák
Témata: 25
Auto: Panelák
Místo/Bydliště: Bryncl-lont

Příspěvekod depeter » Ne 26.07.2015, 16:15

jiri rames napsal:Končím s vámi...

jiri rames napsal:... Mám svoji hrdost.

jiri rames napsal:tady se fakt rozumě bavit nedá. Fakt ne. zbohem

Z bohem...
Upozornění !!! Jestliže výše uvedený příspěvek Vám připadá jako DEBILNÍ KEC, jste evidentně PRAHÁK (nebo polabák)co nám má jistě co říct.
"Nevytahuj nože tam,kde se bude střílet"

Michal95
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal95 » Ne 26.07.2015, 16:19

jiri rames napsal:Michal95 jestli je to tvůj rok narození tak ti teče mlíko po bradě a držíš se maminčiny sukničky že. jdi sei hrát se štěňatama nepleť se do diskuze dospělých realně uvažujících co si mohou koupit a zda to koupit. Doma si hoň kládu nad obrázky aut v pokojíčku a hezky slintej. Když nevlastníš H2 a nemáš praktikcé zkušenosti tak sem nelez.

:smich:

tom106
Diskuzní Guru

Příspěvekod tom106 » Ne 26.07.2015, 16:26

jiri rames napsal:Michal95 jestli je to tvůj rok narození tak ti teče mlíko po bradě a držíš se maminčiny sukničky že. jdi sei hrát se štěňatama nepleť se do diskuze dospělých realně uvažujících co si mohou koupit a zda to koupit. Doma si hoň kládu nad obrázky aut v pokojíčku a hezky slintej. Když nevlastníš H2 a nemáš praktikcé zkušenosti tak sem nelez.

:pivo: No Jiří,tak si myslím,že to číslo u jeho fota, nebude rok narozeni.Ale přiznání jeho skutečného stáří.Klobouk dolů. :pivo:

Michal95
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal95 » Ne 26.07.2015, 16:28

tom106 napsal:

:pivo: No Jiří,tak si myslím,že to číslo u jeho fota, nebude rok narozeni.Ale přiznání jeho skutečného stáří.Klobouk dolů. :pivo:

:mrgreen:

dall
Starofiaťák
Témata: 122
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dall » Ne 26.07.2015, 16:50

no, nevim jestli je to tim vinem ve me, ale musim se asi tady zakladatele topicu zastat, bylo tu mnohem vetsich blbu co sem doslo machrovat z humrama, tady chlapec je malinko nasiraci, ale pravdepodobne si za svou tvrdou fachu chce koupit neco, co se mu libi a hned je tu zle... jako nerikam, natrit novacka, gdyz se zacne chovat jako pica, ale tady se to hroti zbytecne... hacko bych si nigda nekoupil, a ze si mysli, ze anglan je schopen dojet dall nez ze šourumu domu, je samozrejme cejch uz v predstihu, no ale i tak si myslim, ze se mu maji otevirat obzory a nepičovat..
takže si kurva kup tojotu a uvidis jak zapadneš :smich:
a ne ze az budu strizlivy, mi to negdo bude pripominat

Added in 2 minutes 37 seconds:
jako vole sem zapadneš, ne že kurva negde zapadneš :idea: :idea: :idea: :idea: :lol:
Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

Autor tématu
jiri rames
Pokročilý diskutér

Příspěvekod jiri rames » Ne 26.07.2015, 16:54

dall díky že ses mě zastal. Ano v lomu mám prachy vydřený. kor tetnto týden kdy byly hice. Ve středu šéf v poledne zavelel dom je strašnej hic tak byla půl dne dovča. Hummer se mi vždykcy líbil a teď je šance buď teď a zadlužit se trochu nebo za dva roky H2. I chlapi říkaj v práci že jsem se zbláznil co se týká nákladů. Slyšel jsem i o jednom v rakousku co maloval pokoje. Dřel do úmoru koupil ferrari z druhé ruky a byl šťastnej než ho rozstřelil.
I obyč člověk si chce koupit svůj sen. Ne jen milionáři.

majer
Inventář fóra
Témata: 3
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 40

Příspěvekod majer » Ne 26.07.2015, 17:06

:lol: Tohle tema nemá chybu :-)

ŽluťákH2
Legenda fóra
Auto: Hummer H2, Bmw 645ci, Ford S-Max, BMW M5 E60
Místo/Bydliště: Kralovehradecký kraj

Příspěvekod ŽluťákH2 » Ne 26.07.2015, 19:07

Já jsem se původně vůbec do této diskuze nechtěl pouštět, protože to dopadněe vždy stejně. takovej koloč, pořát dokolečka :lol: :lol:
ALe odpovím ti na pár otázek, at máš klid a protože už jsem Hummera parkrát viděl :D
zaprvé H2 a ani jiny hummer nemá automat od mercedesu!!!!!
Automat vydrží opravdu hodně, v případě že se k tomu člověk chová jak má.
bohužel většina H2 už má automat po GO a další je zřejmě čeká, protože to vlastnil tupec.
jinka H2 je cenově na dílech velice dostupné auto.
olej motor 7l cca 250kč/1l
automat 8l cca 250kč/1l Dextron VI
rozvodovka 2l cca 250kč/1l Dextron VI
diferáky cca 2x 3l cca 1000kč/1l
Motor výměna asi po 7-10tiskm,
diferáky klidně 50tiskm, pole toho kde budeš jezdit.
Automat cca 50-80tiskm, podle stylu zacházení, ale znám lidi kteří olej i automat oddělali asi tak za hodinku.
rozvody se nedělaj, při správné údržbě a zacházení udavá výrobce na motor bezproblému 1mil. km
Ale zároven hummer má i díly které jsou opravdu drahé a jestli si myslíš, že si najdeš inzerát s nejlevější H2 v EU která má 250tis najeto s LPG, stojí necelé 300kila
a vyměníš olej a budeš si v klidu za pár kaček jezdit, tak tě vyvedu z omylu nebudeš.
za prvé budeš asi tak desátý majitel a to bez nadsázky.
interiér už bude mít dost zasebou, amíci interiéry prostě neuměj, nejspíš budou prasklé svody od LPG,
čepařina na předku bude ttaké KO, a hlavně rozvodovka, podle toho jak se k tomu kdo choval, bude v kelu, a nebo tě to bude brzo čekat.
a pak další věci, jako že to auto s inzerátu mělo pneu kaput atd. prostě tě to auto sežere.
takže pokud chces koupit H2, tak do 100tis km a v pěkném stavu. a je jedno co to bude za rok.
takže počítej 450tis vejš.
A potom budeš mít auto o kterém nebudeš x let vědět.
Takže přeju hodně štěstí.
Hummer H2, lift 6" FABTECH, tires 40x13.50R17 WRANGLER MT
BMW 645ci - alu Breyton 20" - pružiny H&R
BMW M5 E60 - komplet EISENMANN race exhaust cca 550hp
Ford S-MAX 1.8Tdci Titanium
Nissan Pathfinder 2.5dci 6st. manuál 2007

Vrátit se na “Hummer”