Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Jaký rázový utahovák

S čim kdo dělá,co je dobrý a co nekupovat a tak...
Pravidla fóra
BEZ REKLAM - na to máte jiné sekce.

lucius
Inventář fóra
Auto: jeep grand cherokee 4.0 manuál narozen (smontován) 25.9.1992
Místo/Bydliště: českolipsko
Stav: Offline

Re: Jaký rázový utahovák

Příspěvek od lucius » Po 20.05.2019, 8:43

Mám narex 400nm a s utaženou matkou na kole po sezoně si neporadí stejně jako vzduchové od extoolu https://www.eva.cz/zbozi/73145/utahovak ... mpozitovy/
A v autě vozím utahovák na 12V https://www.tvproducts.cz/cz/detail/raz ... gJqEfD_BwE
A ten si zatím poradil se všemi matkami
:wink:

oltcitak
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvek od oltcitak » Po 20.05.2019, 13:19

Nemam rad kompromisy, tak uz nejaku dobu používam toto, zatiaľ som povolil vsetko... :hrabak:
https://www.rucne-naradie.sk/dewalt-dcf ... y-utahovak

Hyundai Starex 4WD,103kW
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

andydas
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: KačerOFF (KačeroVW) u Kladna .....do 30km od Prahy
Věk: 47

Příspěvek od andydas » Po 20.05.2019, 17:14

oltcitak napsal:
Po 20.05.2019, 13:19
Nemam rad kompromisy, tak uz nejaku dobu používam toto, zatiaľ som povolil vsetko... :hrabak:
https://www.rucne-naradie.sk/dewalt-dcf ... y-utahovak
aku jsem právě zavrhnul z důvodu jen občasného používání.
ještě bych vzal 18v bosche ( bo mam akuvrtačku a baterky bych točil) ale ty jsou zase nesmysl cenově.......
jinak tenhle dewalt jsem zkoušel a je to fakt pecka.

" andy "

* zvednutej dvojkovej golf s gumou na kufru
* hranatej multivitamín na velkejch kolech

OFF SPEDICE : VÝCHOD <=> ZÁPAD : viewtopic.php?f=55&t=39063
602 384 29dva

Frankie
Staroffrouďák
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frankie » Po 20.05.2019, 18:49

andydas napsal:
Po 20.05.2019, 17:14

tenhle dewalt jsem zkoušel a je to fakt pecka.
Dewalt profi třída u mně odešla po roce, servis neskutečně drahej, vyměnit blbý uhlíky nadlidskej výkon. Dewalt mi už nesmí do baráku.
Úhlová bruska Dewalt uhlíky po 3 měsících v háji, po výměně třetích uhlíků kolektor odepsanej. U Narexu uhlíky jednou za 2 roky a točí se už 10 let.

Fuck all, it is better to live

oltcitak
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvek od oltcitak » Po 20.05.2019, 19:29

Frankie: keby si si pozrel,čo je to za triedu,tak by si zistil,že sú to všetko bezuhlíkové mašiny,takže dokiaľ neznicis prevody,či vinutie(ale je tam ochrana),tak je to na večnosť .Mám ešte k tomu multioscilacny stroj,karbinu,3 rýchlostný utahovacku,všetko najvyššiu triedu,kupoval som to po kusoch a vysledna suma bola ďaleko nižšia ako akákoľvek setova akcia.Este by som rád okružnú pílu a reťazová pila(síce mám najmenšiu Stihlku,ale baterkova by pasla.Vsetko to živím zo solarov. A pri tom sa tým nezivim, hold každý má nejakú úchylku .. :ramena:

Hyundai Starex 4WD,103kW
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

Frankie
Staroffrouďák
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frankie » Po 20.05.2019, 19:45

oltcitak napsal:
Po 20.05.2019, 19:29
Frankie: keby si si pozrel,čo je to za triedu,tak by si zistil,že sú to všetko bezuhlíkové mašiny,takže dokiaľ neznicis prevody,či vinutie(ale je tam ochrana),tak je to na večnosť .Mám ešte k tomu multioscilacny stroj,karbinu,3 rýchlostný utahovacku,všetko najvyššiu triedu,kupoval som to po kusoch a vysledna suma bola ďaleko nižšia ako akákoľvek setova akcia.Este by som rád okružnú pílu a reťazová pila(síce mám najmenšiu Stihlku,ale baterkova by pasla.Vsetko to živím zo solarov. A pri tom sa tým nezivim, hold každý má nejakú úchylku .. :ramena:
Tak bezuhlíkovka by měla vydržet, ty jsem od Dewaltu neměl to uznávám, nicméně to nemění nic na tom že mi Dawalt nesmí do baráku už jen kvůli servisu. Oni jsou sice ochotní po telefonu, ale čekat měsíc než vyříděj výměnu právě uhlíků mě opravdu nebaví. Nemluvě o cenách, 800 za uhlíky který do Narexky stojej 100,- a vyměníš si je sám během 10 minut.
Mně ta práce stím živý, a představa že nemůžu dělat mně fakt sere, proto už beru jen Lidl ale jen to coumím nahradit jiným vercajkem a jinak výhradně to co mi servis vyřeší nejlépe na počkání, případně to na co nakoupím díly v krámu bez čekání na pošťáka a to je právě Narex.

Fuck all, it is better to live

Odpovědět